"Lemberga hūtē" jau pūš sniegu

Slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” pirmdien, 13. janvārī, ir uzsākta sniega pūšana. Lai izveidotu kalna izmantošanai nepieciešamo sniega kārtu, salam vajadzētu pieturēties vismaz vēl trīs dienas. Tādā gadījumā slēpošanas kalns „Lemberga hūte” savu devīto ziemas sezonu varētu uzsākt piektdien, 17.janvārī.  Sākotnēji atvērta būs kameršļūkšanas trase un viena slēpošanas un snovborda trase. Salam turpinoties, pakāpeniski sniegs tiks sapūsts arī uz visām pārējām trasēm. Sniega pūšana uz kalna notiek ar pieciem sniega pūtējiem. Sezonas uzsākšanai sagatavots ir arī viss nomas inventārs.

Šosezon uz kalna būs izveidotas divas slēpošanas trases, kas slēpotājiem atpūtu padarīs interesantāku. Plašāks būs arī snovparks, tajā izveidoti divi jauni elementi. Savukārt bērnu kalniņš izvietosies blakus kameršļūkšanas trasei un tāpat kā iepriekš bērniem ragaviņas un lenšveida pacēlājs būs bez maksas. Darbosies arī iesācēju kalniņš. Pavisam šogad uz kalna darbosies pieci pacēlāji: divi lenšveida, divi tablešu tipa un viens enkuru tipa pacēlājs.

Lemberga hūtē tāpat kā iepriekšējās sezonās būs iespēja apgūt slēpošanas un snovborda iemaņas, apmācības izvēloties individuāli vai grupās. Šajā sezonā savu darbu uzsāks Venta slēpošanas un snovborda skola. Slēpošanas un snovborda skola nodrošinās arī iespēju otrdienās un ceturtdienās no plkst. 19.00 līdz 21.00 interesentiem pārbaudīt savus spēkus nobraucienos uz ātrumu. Šajā laikā darbosies trase ar laika mērīšanas iekārtu, kurā būs redzams katra individuālā nobrauciena ātrums.

Slēpošanas kalna izveide un uzbēršana notika visu 2013. gadu. Austrumu puses nogāzē tika paplašināta pamatne un tādēļ kalns kļuvis platāks. Šobrīd kalna augstums ir 52m ,bet nākamgad tas pieaugs augstumā – plānots, ka līdz pat 56 m.

Jaunumiem un aktualitātēm uz kalna sekojiet līdzi mājaslapā www.lembergahute.lv, kur uz kalna notiekošo var vērot arī webkamerās.

Raitis Roze
Mārketinga menedžeris

Pievieno komentāru

Sports