"Lejaskurzemes sports" izcīna bronzas medaļas Latvijas virslīgas komandu čempionātā 3

Liepājas novusa komanda "Lejaskurzemes sports" Latvijas virslīgas komandu čempionātā novusā ieguvusi bronzas medaļas.

“Lejaskurzemes sports” Aizputē virslīgas pēdējā posmā jau pirmajā kārtā ar 32:18 sagrāva savu konkurentu cīņā par bronzas medaļām “Rokādi” (Rīga), informē novusa tiesnesis Guntis Bucenieks.

Savukārt otrajā kārtā ar 31:19 iznīcināja arī “Rīgas Taksometru parku”. Turklāt otrajā kārtā notika arī tas, uz ko “Lejaskurzemes sportam” bija jācer. “Rokāde” zaudēja Ventspils komandai “Kursa”. Ventspilnieki pēdējā posmā spēlēja ļoti veiksmīgi, uzvartot arī “Rīgas Taksometru parku”.

“Lejaskurzemes sports” noslēgumā ar 29:11 pārliecinoši uzvarēja arī ventspilniekus. Čempionāta noslēgumā komanda ar 33 punktiem ieguva bronzas medaļas. Tas ir nebijis sasniegums, jo neviena no bijušā Liepājas rajona komandām tik augstu nekad nav tikusi, norāda G. Bucenieks.

Par Latvijas čempioniem kļuva “Burtnieku novads”, kurš ieguva maksimālo punktu skaitu – 45. Sudraba medaļas tika “Rīgas Satiksmei” (37).

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Varbūt Arturs

Tabula ar ,,Lejaskurzemes Sports,, panākumu,ar to apsveicam, visiem bija redzama svētdien,bet pirmās līgas tabula tik otrdien (!?),bet raksts par Priekules komandas neveiksmi parādās pirmais ?!

pirms 7 gadiem, 2013.03.08 09:39

Uldis

Malači, puiši! Paldies arī Brunim, Raivo un Čakļu klanam!

pirms 7 gadiem, 2013.03.07 16:20

Sports