"Leģions/Grobiņas SC" mūspuses komandu derbijā zaudē "Kuršiem 2"

"Leģiona/Grobiņas SC" florbolisti Grobiņas Sporta centrā Latvijas čempionāta pirmajā līgā ar 8:11 ( 3:4; 3:4; 2:3) zaudēja "Kuršiem 2".

Grobiņniekiem katrs pa diviem vārtiem guva Kārlis Pupils un Edgars Lapiņš, bet pa vienai reizei katrs izcēlās Mārtiņš Ģelžins, Klāvs Kļava, Rūdolfs Valdmanis un Aivars Dēvics. "Kuršiem 2" ar četriem vārtiem izcēlās Edgars Freimanis, bet trīs vārtus guva Sandis Lēvalds, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

Mača sākumā "Leģions/Grobiņas SC" izvirzījās vadībā ar 3;1, bet līdz puslaika beigām "Kurši 2" pārņēma vadību ar 4:3. Otrajā puslaikā grobiņnieki no 3:5 atspēlējās un bija vadībā ar 6:5, bet puslaika beigas atkal veiksmīgāk aizvadīja liepājnieki, kas pēc otrā puslaika bija vadībā ar 8:6.

Trešajā periodā "Kurši 2" ātri guva devītos vārtos, bet pēc divreiz izcēlās K. Pupils, samazinot rezultātu līdz minimumam - 8:9. Mača beigās vēl divreiz izcēlās liepājnieki.

"Leģions/Grobiņas SC" turnīra tabulā ar 11 punktiem ir sestajā vietā, bet "Kurši 2" ar deviņiem punktiem ir septītajā vietā, bet viņi ir aizvadījuši par vienu spēli mazāk.