"Leģions/Grobiņas SC" ceturtdaļfināla sērijā nokļūst zaudētāju lomā ar 0:2

"Leģiona/Grobiņas SC" florbolisti svētdien, 8. martā, izbraukumā Latvijas čempionātā florbolā pirmās līgas ceturtdaļfināla otrajā spēlē ar 4:10 (2:3; 2:2; 0:5) zaudēja komandai FBK "SĀC", kas sērijā līdz trim uzvarām izvirzījās vadībā ar 2:0.

Grobiņniekiem divus vārtus guva Aivars Dēvics, bet pa vienai reizei katrs izcēlās Uģis Savickis un Klāvs Kļava, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

Ceturtdaļfināla trešā spēle notiks sestdien, 14. martā, pulksten 18 Grobiņas Sporta centrā. Ja būs nepieciešama arī ceturtā spēle, tad tā Grobiņā būs svētdien, 15. martā, pulksten 14.