"Leģions/Grobiņas novads" savā laukumā uzvar komandu "Talsu NSS/Zerorisk"

"Leģiona/Grobiņas novada" florbolisti sestdien, 28. oktobrī, Grobiņas Sporta centrā Latvijas florbola čempionāta otrajā līgā ar 5:2 (1:0; 2:1; 2:1) uzvarēja komandu "Talsu NSS/Zerorisk".

Pirmā perioda pēdējā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Aivars Dēvics - 1:0, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

Otrā perioda sākumā katrs pa vieniem vārtiem guva Toms Ēvalds un Mariss Šķuburs, izvirzot "Leģionu/Grobiņas novadu" jau vadībā ar 3:0. Talsenieki otrā perioda izskaņā gan vienus vārtus atguva.

Trešā perioda vidū Jānis Puķītis atkal atjaunoja trīs vārtu pārsvaru mājiniekiem. Viesiem vienus vārtus izdevās atgūt, bet punktu uzvarai pēdējā minūtē pielika Uldis Petrovics, ļaujot "Leģionam/Grobiņas novadam" gūt uzvaru ar 5:2.

Svētdien, 29. oktobrī, pulksten 14 grobiņnieki savā laukumā spēkosies ar "Vārmi".