"Leģions/Grobiņas novads" pārspēj "Livoniju" un tiek pie pirmās uzvaras

"Leģiona/Grobiņas novada" florbolisti trešdien, 8. oktobrī, Aizputē Latvijas florbola čempionāta otrās līgas Kurzemes grupā ar 7:6 (3:2; 1:2; 3:2) uzvarēja komandu "Livonija", tiekot pie pirmās uzvaras, bet pretiniekam sagādājot pirmo zaudējumu.

"Livonija" pēc Ģirta Šķubura un Ģirta Ansona gūtajiem vārtiem izvirzījās vadībā ar 2:0, bet perioda turpinājumā katrs pa vieniem vārtiem guva "Leģiona/Grobiņas novada" florbolisti Mārcis Butāns, Helmuts Feldmanis un Jānis Zukulis, noslēdzot periodu savas komandas labā ar 3:2.

Otrā perioda sākumā "Leģions/Grobiņas novads" pēc Aivara Dēvica gūtajiem vārtiem ieguva divu vārtu pārsvaru - 4:2. Līdz perioda beigām "Livonija" rezultātu izlīdzināja - vārtus guva Ģ. Šķuburs un Uģis Pickainis - 4:4.

Trešajā periodā U. Pickainis izvirzīja vadībā "Livoniju". Tā perioda vidū ieguva divu vārtu pārsvaru, kad pretinieks iemeta bumbiņu savos vārtos. Tomēr spēles turpinājumā arī mājinieki vienu reizi trāpīja savos vārtos. Ar diviem vārtiem izcēlās viesu spēlētājs M. Butāns, sagādājot "Leģionam/Grobiņas novadam" pirmo uzvaru.

Pievieno komentāru

Sports