"Leģions/Grobiņas novads" izvirzās vadībā otrās līgas ceturtdaļfināla sērijā 1

Sestdien, 19. martā, pulksten 19 Grobiņas Sporta centrā Latvijas florbola čempionāta otrās līgas ceturtdaļfināla sērijas otro spēli aizvadīs "Leģiona/Grobiņas novada" florbolisti, tiekoties ar "Koknesi". Sērijā līdz divām uzvarām "Leģions/Grobiņas novads" ir vadībā ar 1:0.

Ja sērijā būs nepieciešama arī trešā spēle, tad tā svētdien, 20. martā, Grobiņas Sporta centrā sāksies pulksten 13, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

Ceturtdaļfināla pirmajā spēlē "Leģions/Grobiņas novads" uzvarēja ar 8:7. Pa diviem vārtiem katrs guva Rūdolfs Valdmanis, Arturs Karlsons un Aivars Dēvics, pa vienai reizei katrs precīzi bija Arnis Brucis un Toms Ēvalds.

Par spēli Grobiņas Sporta centra mājaslapā stāsta Medzes pagasta sporta organizators Gints Griezītis: Pēc pirmā perioda Leģionāri atradās vadībā 2 pret 1. Spēles turpinājumā pieļāvām daudz kļūdu un neizmantojām savas iespējas. Trešā perioda vidū Koknese atradās vadībā 7 pret 3. Likās, ka spēle ir beigusies. Turpinājām kļūdīties. Spēle mainījās, Leģionam gūstot divus bezatbildes vārtus un pretiniekam nopelnot noraidījumus. Visu izšķīra pēdējās 3 minūtes, kurās mēs guvām 3 vārtus un sešas sekundes līdz spēles beigām rezultāts uz tablo rādīja 8 pret 7, par labu Leģionam. Paveicām šķietami neiespējamo.

Aizputes florbola komanda "Livonija" otrās līgas Centra grupā palika piektajā vietā, "play-off" cīņām nekvalificējoties.