"Leģions/Grobiņas novads" iekļūst Latvijas čempionāta otrās līgas finālā 2

"Leģiona/Grobiņas novada" florbolisti sestdien, 2. aprīlī, Valkā Latvijas čempionāta florbolā otrās līgas pusfināla sērijas otrajā spēlē ar 9:7 (1:2; 1:3; 7:2) uzvarēja "Valku", sērijā līdz divām uzvarām uzvarot ar 2:0.

"Leģionam/Grobiņas novadam" trīs vārtus guva Rūdolfs Valdmanis, pa diviem vārtiem katrs iemeta Toms Ēvalds un Aivars Dēvics, bet pa vienai reizei katrs precīzi bija Klāvs Matuks un Kaspars Kalns, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

"Leģions/Grobiņas novads" otrajā periodā nokļuva zaudētāju lomā ar 1:5, bet spēja atspēlēties, trešo periodu uzvarot ar 7:2.  Spēles protokolu skatīt šeit.