"Leģions/Grobiņas novads" ar uzvaru sāk Latvijas florbola čempionāta otro līgu

"Leģions/Grobiņas novads" sestdien, 3. septembrī, Grobiņas Sporta centrā Latvijas florbola čempionāta otrās līgas pirmajā spēlē ar 10:6 (4:0; 1:3; 5:3) uzvarēja komandu "JeNo2".

Grobiņnieki veiksmīgi aizvadīja pirmo periodu, pēc kura izvirzījās vadībā ar 4:0. Otrajā periodā viesi rezultāta starpību samazināja - 5:3. Trešo periodu mājinieki iesāka ar trim pēc kārtas gūtiem vārtiem, izvirzoties vadībā ar 8:3. Visā mačā tika svinēta uzvara ar 10:6, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

"Leģionam/Grobiņas novadam" katrs pa diviem vārtiem guva Toms Ēvalds, Kaspars Kalns, Rūdolfs Valdmanis un Aivars Dēvics, pa vieniem vārtiem katrs guva Gatis Zariņš un Jānis Zukulis.

Liepājas florbola komanda "Kurši 2" sestdien Liepājā ar 5:6 (1:0; 1:4; 3:1; 0:1) pagarinājumā zaudēja komandai "Mēmele/Code". Liepājniekiem pa diviem vārtiem katrs guva Kārlis Pupils un Jānis Puķītis, bet vienu reizi izcēlās Mārtiņš Vilsons.

Svētdien pulksten 17 Aizputes komanda “Livonija” savā laukumā dalību otrajā līgā uzsāks ar spēli pret “Tērveti”.