LBS valde ar klubiem vienojas par LBL turnīra aizvadīšanu ar astoņu komandu līdzdalību

Latvijas Basketbola savienības (LBS) valde, tiekoties ar astoņu vadošo Latvijas klubu vadību, pirmdien vienojās, ka nākamās sezonas Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmās divīzijas turnīrā spēlēs astoņas komandas.

Paredzams, ka tās būs "VEF Rīga", "Ventspils", Jelgavas "Zemgale", "Liepājas lauvas", "Valmiera", "ASK Rīga", "Barons"/LMT un "Ķeizarmežs".

Tāpat abas puses vienojās noteikt dalības maksu nākamās sezonas LBL turnīrā 1800 latu apmērā, kas jāsamaksā līdz 21.augustam.

Jau ziņots, ka sākotnēji par dalības maksu 1800 latu apmērā komandas LBL varēja pieteikties tikai līdz 10.jūlijam, kad to paveica "VEF Rīga", "Ventspils" un Jelgavas vienība "Zemgale".

Savukārt pārējām komandām, kuras vēlējās piedalīties nākamās sezonas LBL pirmās divīzijas turnīrā, līdz 5.augustam bija jāsamaksā 2500 lati. Šajā laikā pilnībā samaksāja arī "Liepājas lauvas", bet daļēji dalības naudu samaksāja komanda "Valmiera".

Pēc termiņa beigām "ASK Rīga" un "Ķeizarmežs" izteica lūgumu to pagarināt, bet 10.augustā "ASK Rīga" samaksāja 2500 latus.

Kā izteicās Zeps, komandas, kas samaksāja 2500 latus, pārpalikumu saņems atpakaļ vai arī varēs to izmantot spēlētāju licenču apmaksai.

Komandas, kas piedalīsies Eirokausos ("Ventspils" un "VEF Rīga"), aizvadīs divu apļu turnīru, savukārt pārējās vienības nākamajā sezonā izspēlēs četrus apļus.

Tāpat nākamajā sezonā LBL pirmās divīzijas klubiem vairs nebūs obligāti ar fārmklubu jāpiedalās LBL otrās divīzijas turnīrā.

Pievieno komentāru

Sports