LBL2 un LBL1 cīņas vienā vakarā

Trešdien, 29. janvārī, Latvijas Basketbola līgas 1. un 2.divīzijas spēles vienā vakarā aizvadīs abas spēcīgākās Liepājas basketbola komandas. Pirmajā spēlē pulksten 17:00 LBL2 ietvaros spēkiem mērosies „Liepājas Lauvas 2” un „Jelgava 2” komandas, bet pēc tam pulksten 19:30 laukumā dosies LBL1 komandas – „Liepāja/Triobet” un BK „Jēkabpils”.

Trešdien kopumā gaidāmas divas spēles. Pirmajā spēlē pulksten 17:00 laukumā dosies LBL2 komandas - „Liepājas Lauvas 2” un „Jelgava 2”. Abām komandām šī būs pirmā savstarpējā cīņa šajā sezonā, turklāt pirmā spēle arī otrajā grupu turnīrā, kur cīņā par 11. līdz 19. vietu vēl bez Liepājas un Jelgavas fārmklubiem piedalās „OC Limbaži”, „VEF skola”, „Rīga/DSN”, „Jugla/Sport 2000”, „Rīdzene/Turība”, „Gulbenes Buki” un „Jēkabpils 2” komandas.

Šobrīd turnīra tabulā abas komandas atrodas līdzās viena otrai – 6. un 7. vietā, līdz ar to, šai spēlei ir ļoti liela nozīme. To, vai liepājnieki otrā posma spēles iesāks uz pozitīvas nots varēsim noskaidrot trešdienas vakarā pulksten 17:00.

Uzreiz pēc LBL2 spēles laukumā dosies LBL1 komandas – „Liepāja/Triobet” un BK „Jēkabpils”. Abām komandām šī būs jau trešā spēkošanās reize šajā sezonā. Pirmajās divās tikšanās reizēs uzvaras ir dalītas uz pusēm, turklāt uzvaras abās spēlēs ir izcīnījušas viesu komandas. Pirmajā spēlē oktobra mēnesī Liepājā pārāki bija jēkabpilieši (73:86), taču atbildes spēlē Jēkabpilī novembra mēneša beigās labāki bija liepājnieki, revanšējoties saviem pretiniekiem ar rezultātu 77:67.

LBL turnīra tabulā abas vienības atrodas līdzās viena otrai. BK „Jēkabpils” ar 15 uzvarām 22 spēlēs atrodas 4. vietā, savukārt liepājnieki ar 13 panākumiem 21 spēlē atrodas vietu zemāk – 5. pozīcijā.

Zīmīgi, ka tieši šī principiālā spēle pret saviem tuvākajiem konkurentiem būs pirmā BK „Jēkabpils” komandas jaunajam galvenajam trenerim Igoram Migliniekam, kurš līdz šim bija „Barons Kvartāls” viens no treneriem. Savukārt kā galvenā trenera asistents būs Latvijā pazīstamais Edmunds Valeiko. Līdzšinējie treneri Edgars Teteris un Andris Čerjaks darbu komandā vairs neturpinās, kas visticamāk saistīts ar pašreizējiem rezultātiem.

To, vai liepājnieki spēs izcīnīt šo tik ļoti svarīgo uzvaru pret saviem sīvākajiem šā brīža konkurentiem varēsim noskaidrot trešdienas vakarā pulksten 19:30. Spēli video tiešraidē translēs arī sportacentrs.com.

Mārtiņš Kozlovskis
LOC sporta projektu vadītājs

Pievieno komentāru

Sports