LBL izslēgšanas spēles sākas ar ceturtdaļfināla dueli starp "Liepāju" un "Valmiera Glass"/"ViA" komandām

Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē tiekas "Liepājas" un "Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola" ("Valmiera Glass"/"ViA") vienības.

Spēle Liepājas Olimpiskajā centrā sāksies plkst.18. Spēli tiešraidē varēs vērot Latvijas Basketbola savienības (LBS) oficiālajā "Youtube" kanālā, vēsta LETA.

Valstī noteikto Covid-19 ierobežojumu dēļ spēle aizritēs bez skatītāju klātbūtnes.

Šī pāra uzvarētāja pusfinālā tiksies ar pamatturnīra spēcīgāko klubu "VEF Rīga".

Abas komandas šosezon Latvijas-Igaunijas apvienotajā čempionātā tikās piecas reizes, četrās no tām uzvaru svinot liepājniekiem.
 Valmieras komanda vienīgo uzvaru svinēja ar rezultātu 73:69, bet pārējās spēlēs zaudēts ar attiecīgi, 86:88, 72:79, 72:89 un 62:93. 

Liepājas komanda vietējā čempionāta pusfinālā pēdējo reizi spēlēja 2016.gadā, bet valmierieši finālčetriniekā iekļuva gadu vēlāk.

Apvienotajā čempionātā "Liepāja" līderis ar vidēji spēlē 14,2 gūtiem punktiem bija Dāvis Geks, bet Valmieras klubā šajā rādītājā labākais ar 15 punktiem bija Edmunds Elksnis. Iļja Gromovs vidēji spēlē zem groza izcīnījis 8,6 atlēkušās bumbas, bet "Valmiera Glass"/"ViA" komandā ar 6,2 bumbām zem groza spēlē izcēlies Ervīns Jonāts.

Trešdien pirmo ceturtdaļfināla spēli aizvadīs arī "Ogre" un "Latvijas Universitāte". Ogres vienība ir nepārprotama šīs sērijas favorīte.
Šī dueļa uzvarētāja pusfinālā tiksies ar "Ventspili", kas Latvijas-Igaunijas līgā izcīnīja otro vietu Latvijas grupā.

Ceturtdaļfināla, pusfināla un mačā par trešo vietu spēles notiks līdz vienas komandas trim uzvarām, bet finālā - līdz četriem panākumiem.
LBL izslēgšanas spēles klātienē plāno vērot arī jaunais Latvijas vīriešu basketbola izlases treneris Luka Banki.

Pievieno komentāru

Sports