LBL 2 un BBL kaujas vienā vakarā

Ceturtdien, 10. oktobrī, Liepājas Olimpiskajā centrā tiks aizvadītas divas basketbola spēles Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas un Baltijas Basketbola līgas ietvaros. Pulksten 17:00 „Lauvas 2” uzņems Nikolaja Mazura vadītos „VEF Kadetus”, bet pulksten 19:30
„Liepāja/Triobet” eksaminēs Kazahstānas komandu „Barsy Atyrau”, informē Liepājas Olimpiskā centra sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

Kā pirmie ceturtdienas vakarā laukumā dosies „Liepājas Lauvas 2” un „VEF Kadeti” basketbolisti. Pirmajās LBL2 spēlēs nedaudz labāk ir sekmējies rīdziniekiem, kuri trijās spēlēs ir izcīnījuši divas uzvaras, turnīra tabulā A grupā atrodoties 3.vietā. Savukārt, liepājnieki ar vienu uzvaru un vienu zaudējumu pašreiz atrodas 5. pozīcijā.

Sezona ir tikai tās ievadā, taču neskatoties uz to, katrai spēlei ir milzu nozīme. To, vai liepājnieki izcīnīs savu otro uzvaru sezonā un spēs pakāpties kādu pozīciju augtsāk turnīra tabulā varēsim noskaidrot tikai ceturtdienas pēcpusdienā pulksten 17:00.

Uzreiz pēc LBL2 spēles kārta būs pienākusi pirmajai Baltijas Basketbola līgas spēlei. Liepājnieku pirmie pretinieki būs „Barsy Atyrau” basketbolisti no Kazahstānas, ar kuriem līdz šim vēl nav izdevies spēlēt.

Spēles likme ir ļoti augsta un katra uzvara komandai ir ļoti svarīga. Vēl bez liepājniekiem un Kazahstānas basketbola klubu šajā B grupas pamatturnīrā spēlēs BBL čempioni BK „Ventspils”, igauņu pārstāvji BC „Parnu” un  trīs Lietuvas klubi „Šiauliai”, „Lietkabelis” un Kedaiņu „Nevežis”.

To, vai „Liepāja/Triobet” basketbolistiem izdosies turpināt LBL čempionātā veiksmīgi iesākto varēsim pārliecināties ceturtdienas vakarā pulksten 19:30. Ieejas maksa ir 2 Ls, savukārt pensionāriem un skolniekiem līdz 18 gadu vecumam - bezmaksas!

Spēļu kalendārs (10.oktobris):
17:00    LBL2    „Liepājas Lauvas 2” – „VEF Kadeti”
19:30    BBL    „Liepāja/Triobet” – „Barsy Atyrau” (Kazahstāna).

Pievieno komentāru

Sports