"Lauvu" pēdējā pārbaudes spēle pirms sezonas

Šo piektdien, 25. septembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā savu pēdējo pārbaudes spēli pirms šīs sezonas aizvadīs basketbola klubs „Liepājas Lauvas”, kas pulksten 18:00 mērosies spēkiem ar Klaipēdas basketbola komandu „Neptunas”.

Kā zināms šogad „Liepājas Lauvas” piedalīsies divās basketbola līgās - Baltijas Basketbola līgas Elites divīzijā un Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijā.

Zināms, ka pirmo spēli Liepājas komanda aizvadīs savā laukumā – 30. septembrī ar "VEF Rīgu". BBL Elites divīzijā 2009./2010. gada sezonā startēs četras komandas no Latvijas –"Ventspils" (Ventspils), "VEF Rīga" (Rīga), "Valmiera" (Valmiera ) un "Liepājas Lauvas" (Liepāja), četras komandas no Lietuvas – "Lietuvos Rytas" (Viļņa), "Žalgiris" (Kauņa), "Šiauliai" (Šauļi) un "Nevežis" (Kedaiņi), kā arī divas no Igaunijas – "Kalev/Cramo" (Tallina) un "TU Rock" (Tartu).

Savukārt, Lietuvas klubs šo sezonu spēlēs gan Lietuvas Basketbola līgā, gan Baltijas līgas Izaicinājuma kausā, kur spēlēs vienā apakšgrupā ar "Ķeizarmežs" basketbolistiem.

Atgādinām, ka Klaipēdas komanda ir spēlējusi BBL Elites divīzijā sezonā, kad Lauvas debitēja BBL Challenge Cup (2007./2008.g.sezonā), tādējādi abas komandas ir samainījušās vietām.

Pievieno komentāru

Sports