"Lauvas" savā laukumā nespēj uzveikt "Baronu", pieliekot punktu sezonai

"Liepājas lauvu" basketbolisti šovakar, 23. aprīlī, savā laukumā Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla otrajā spēlē ar 74:83 zaudēja komandai "Barons/LMT", kas sērijā līdz divām uzvarām triumfēja ar 2:0. Liepājniekiem sezona ir beigusies.

Mača sākums labāks padevās viesiem. Pirmās ceturtdaļas vidū viesu pārsvars pēc Armanda Šķēles precīzā tālmetiena sasniedza astoņus punktus – 10:2. Mājiniekiem līdz puslaika beigām izdevās pietuvoties līdz vienam punktam – 37:38. Tas solīja intrigu otrajā puslaikā, vēstīts Latvijas Basketbola savienības mājaslapā.

Trešās ceturtdaļas sākumā liepājnieki pēc Jāņa Graudiņa pustālā metiena pirmo reizi šajā mačā izvirzījās vadībā - 39:38. Pēc trešās ceturtdaļas viesi bija vadībā ar 59:53, visā mačā uzvarot ar 83:74.