"Lauvas" iejūtas skolotāju ādā

Trešdien, 16. decembrī, basketbola kluba "Liepājas lauvas" spēlētāji Vairis Pusaudzis, Klāvs Ansons un Artis Ate Liepājas Olimpiskajā centrā iejutās skolotāju lomā.

Apmācāmie bija 10. vidusskolas 12. klases zēni, kopā ar basketbolistiem aizvadot vienu pilnu nodarbību. Tika organizētas dažnedažādas sacensības, balvās iegūstot vērtīgus suvenīrus no kluba.

Par jaunajiem skolotājiem 10. vidusskolas zēniem tika izraudzīti BK „Liepājas Lauvās” spēlējošie liepājnieki (Vairis Pusaudzis, Klāvs Ansons un Artis Ate), kuri skolēniem noorganizēja vairākas interesantas stafetes un nodarbības beigās ikvienam bija iespēja tikt pie „Liepājas Lauvas” spēles krekla un dvieļa ar BK „Liepājas Lauvas” simboliku.

10. vidusskolas sporta skolotājs Guntis Jēkabsons bija priecīgs par šādu Liepājas basketbola kluba interesi pasniegt nodarbību tieši viņa audzēkņiem, par ko skolēni pēc nodarbības bija jutušies pacilāti un tajā pašā laikā gandarīti.

Atgādinām, ka nākošo trešdien, 23. decembrī, „Liepājas Lauvas” basketbolisti aizvadīs savu pēdējo šā gada spēli, tiekoties ar pašreizējiem Lietuvas un Baltijas čempioniem „Lietuvos Rytas”.

Turklāt patīkamu pārsteigumu klubs vēlas sagādāt visiem skolēniem – ieeja uz spēli bezmaksas!

Spēles laikā būs atvērtas tribīnes abās laukuma pusēs, līdz ar to, skatītājiem vietas pietiks un klubs aicina pilnīgi visus skolēnus trešdienas vakarā doties atbalstīt liepājniekus cīņa pret vareno „Lietuvos Rytas”. Spēles sākums pulksten 19:30.

Pievieno komentāru

Sports