"Lauvas 2" sagrauj "DSN" un turpina cīņu par "play-off"

Svētdien, 10. februārī, Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas mājas spēlē otro panākumu šīs nedēļas laikā izcīnīja „Liepājas Lauvas 2” basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā ļoti pārliecinoši ar rezultātu 88:54 pārspēja „DSN” komandu. Otrdien liepājniekiem gaidāms nākošais pārbaudījums – „Rīdzene/LU”. Mača sākums pulksten 19:30.

Abām komandām šī bija otrā savstarpējā tikšanās reize šajā sezonā. Pirmajā abu komandu spēlē izbraukumā pārāki bija mājinieki, kuri pārspēja Liepājas jauniešus ar rezultātu 50:60. Arī turnīra tabulā līdz šim labāk bija sekmējies „DSN" basketbolistiem, kuri 20 aizvadītajās spēlēs bija izcīnījuši sešas uzvaras un piedzīvojuši 14 zaudējumus.

Taču neskatoties uz to, spēli labāk iesāka mājinieki, kuri līdzīgi kā pēdējā spēlē pret Līvāniem, arī šajā mačā bija pieteikuši vairākus „lielās komandas” spēlētājus. Pēc pirmās ceturtdaļas mājinieku pārsvars sasniedza jau 17 (!) punktus un bija skaidrs, ka vienīgais jautājums paliek tikai par mača galarezultātu, nevis uzvarētājiem.

Pēc nospēlētām trijām ceturtdaļām rezultāts uz tablo bija pavisam graujošs (70:31), tomēr pēdējo 10 minūšu laikā mājinieki savus apgriezienus kārtīgi samazināja, ļaujot viesiem nedaudz arī atspēlēties. Galarezultātā liepājnieku pārliecinoša uzvara ar rezultātu 88:54, tādējādi komanda vēl saglabā izredzes pacīnīnīties par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, kur kvalificēsies labākās astoņas regulārā čempionāta komandas.

Atpūta Liepājas jauniešiem gara nesanāks, jo otrdienas vakarā Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies jau nākošie pretinieki – „Rīdzene/LU”, kuri ir vistiešākie pretinieki uz doto brīdi turnīra tabulā. To, vai liepājniekiem izdosies izcīnīt trešo panākumu un turpināt cīņu par „play-off” varēsim noskaidrot otrdienas vakarā pulksten 19:30.

Latvijas Basketbola līga, 2.divīzija (10.februāris):

„Liepājas Lauvas 2” – „DSN” 88:54 (21:4, 22:14, 27:13, 18:23)
„Liepājas Lauvas 2”: Bricis 23, Minčenko 17, Endzels 11, Krastiņš 10, Kalve 6, Paipa 5, Ate 4, Lasmanis 3, Freimanis 3, Krūmiņš 3, Jakovičs 2, Fricbergs 1
„DSN”: Bikše 20, Grigorjevs 14, Feldmanis 9, Putniņš 6, Riekstiņš 3, Eglītis 1, Šliseris 1, Siliņš.

Pievieno komentāru

Sports