Lauris Gūtmanis kļūst par pasaules čempionu

Liepājas ūdens motosporta komandas "UPB Energy" braucējs Lauris Gūtmanis Tallinā kļuvis par pasaules čempionu ūdens motosportā "S-550" laivu klasē. Smagu avāriju piedzīvo liepājnieks Artūrs Brolītis.

L. Gūtmanis jau kvalifikācijā uzrādīja lieliskus rezultātus un pārliecinošu uzvaru svinēja sacensībās, stāsta Liepājas ūdens motosportists Ēriks Ķiepe-Kipge.

Piekto vietu "S-550" laivu klasē izcīnīja liepājnieks Pēteris Pelnēns, kurš kvalifikācija bija trešais labākais.

Ar devīto vietu bija jāsamierinās A. Brolītim, kurš pēdējā braucienā piedzīvoja smagu avāriju, un, visticamāk, nākamās sacensības izlaidīs.

"Pašam viss kārtībā, bet laiva smagi cieta," stāsta Ē. Ķiepe-Kipge. Viņš norāda, ka sacensību laikā ungāru braucējs bija pārplēsis bojai striķi, tas peldējis, trīs laivas iebraukušas līkumā, vidējā aizķērusi striķi, sagriezusies un avārijā ierāvusi arī A. Brolīša laivu. Abas negadījumā noslīkušas.

Pasaules čempioni tika noskaidroti arī "JT-250" jauniešu klasē, kurā 15. vietu izcīnīja liepājnieks Māris Gūža. Viņš pirmajos divos braucienos izstājās, bija elektronikas problēmas. 18. vietā ierindojās liepājnieks Guntis Atmats.

Pievieno komentāru

Sports