Lauris Freibergs skolēniem vadīs rīta vingrošanu

Rīt, 30.septembrī, notiks „Olimpiskā diena 2011”, kur piedalīsies vairāk nekā 38 tūkstoši Latvijas skolēnu, kas sportos 48 Olimpiskās dienas norises vietās visā Latvijā. Liepājas Olimpiskajā centrā rīta vingrošanu vadīs motokrosists Lauris Freibergs.

„Battery Superkauss” čempions Lauris Freibergs Liepājas olimpiskajā centrā, kur notiks Olimpiskās dienas pasākumi, Liepājas skolu 5.klase skolēniem, sākot no pulksten 10:00, vadīs rīta vingrošanu, lai kārtīgi sagatavotos pārējām dienas sporta aktivitātēm.

„Ziemā ar savu klubu ejam trenēties un sportot uz Liepājas Olimpisko centru. Kad centra pārstāvji man piedāvāja vadīt rīta vingrošanu šajā pasākumā, nodomāju - kāpēc gan ne? Palīdzēšu pamosties vairāk kā 800 Liepājas skolu skolēniem,” stāsta Lauris.

Liepājā Olimpiskās dienas ietvaros norisināsies arī kāda netradicionāla trīscīņa. Tajā tiks iekļauti tādi sporta veidi kā novuss, mini golfs un galda hokejs. Sākums pulksten 18:00.

Liepājas skolēni var justies īpaši priviliģēti, jo Sporta Meistars Lauris Freibergs ir apsolījis kādu rūcošu un motorīgu pārsteigumu. Faniem un līdzjutējim būs iespēja nofotografēties kopā ar čempionu, kā arī iegūt plakātu ar autogrāfu.

Pievieno komentāru

Sports