Lauris Freibergs: "Protu stūrēt arī putekļu sūcēju"

Pirms neilga laika iztaujājām mūsu ātrāko Latvijas motokrosa meistaru Matīsu Karro par praktiskām un sadzīviskām lietām un uzzinājām arī interesantas lietas, tāpēc devāmies tālāk un griezāmies pie šobrīd pieredzes bagātākā motokrosa vīra Laura Freiberga, kurš kā izrādās prot stūrēt pa māju arī ar putekļu sūcēju, ne tikai motociklu pa trasi.

Kā Tev liekas, vai motokrosisti ir praktiski cilvēki pēc dabas?
Ar motokrosistiem ir tāpat kā ar visiem pārējiem cilvēkiem - kāds ir praktisks un kāds ne tik ļoti. Es domāju, ka nav tā, ka motokrosisti māk braukt tikai un vienīgi ar moci, bet gan jau, ka ar putekļusūcēju arī māk labi stūrēt pa māju.

Vai Tu sauc santehniķi, kad vajag izlietni saremontēt vai arī elektriķi, kad nepieciešams apmainīt spuldzīti vai pats tiec galā ar tādiem saimnieciskas dabas jautājumiem?
Ar sīkiem mājas darbiem es tieku veiksmīgi galā pats. Ja kas nopietnāks, tad zvanu paziņam santehniķim Aivaram. Izdzisušas spuldzītes pats ar lielu gandarījumu nomainu.

Kad vēl regulāri startēji pasaules čempionātā – cik bieži Tev sanāca izklaidēties naktsklubos?
Sacensības vienmēr notiek sestdien un svētdien. Kā zināms, tad visas ballīšu aktivitātes arī notiek nedēļas nogalē. Aktīvās sezonas laikā es vēl līdz šim neesmu apmeklējis ballītes un tusiņus. To, protams, darīt var, taču nekāds dižais gonkotājs pēc aktīva nakts pasākuma nebūs.

No kā sastāv motokrosista ēdienkarte un ko tajā noteikti nevajadzētu iekļaut?
Katram tā ir savādāka. Es varu pateikt par sevi, ka daudz piedomāju pie tā ko ēdu un ko šis ēdiens dos manam organismam. Pamatā tie ir Latvijā audzēti un ražoti produkti, ko izmantoju savā uzturā. Savā ēdienkartē praktiski neiekļauju cūkgaļu, alkoholu, limonādes un neieturu savas maltītes ātrās ēdināšanas iestādēs.

Cik bieži Tu apmeklē teātri un kāda bija pēdējā izrāde, ko apmeklēji?
Vienu līdz divas reizes gadā sanāk apmeklēt teātri. Pēdējā izrāde ko redzēju, bija ''Pidžama sešiem'' Liepājas teātrī. Bija vareni labs.

Ejot uz balli vai teātri – pats buktē ancuku?
Lūk, to nu gan es nedaru. Laikam, ka es to māku, taču visbiežāk to uzticu sievai. Tāpēc varbūt nemaz neskaitos praktisks, kā biju iedomājies.

Vai Latvijas „Terminatoram” ir arī kādi vaļasprieki?
Daži no maniem vaļaspriekiem un patikšanām ir pirts, kino, atpūta pie dabas (visbiežāk trasē) (smejas).

Kāda bija pēdējā grāmata, kuru izlasīji?
Tas ir ļoti sarežģīti atbildēt (smejas). Pēdējā grāmata, ko atceros, kuru izlasīju, bija – „Serģis - pasaules čempions”. Pārsvarā lasu žurnālus, arī avīzes un daaaaaudz sms (smejas).

Pievieno komentāru

Sports