Laugaļi izcīna medaļas Latvijas jauniešu čempionātā

Brāļi Krists un Jānis Laugaļi no Rucavas izcīnījuši medaļas Latvijas jauniešu čempionātā novusā.

25. aprīlī Aizputē notika Latvijas jauniešu čempionāts novusā, kurā par medaļām cīnījās 49 jaunie novusisti. Jaunākajā vecuma grupā zēnu konkurencē sudraba medaļu ar 15 punktiem no 20 iespējamajiem izcīnīja rucavnieks Krists Laugalis, viņš piekāpās tikai Kandavas pārstāvim Matīsam Gricmanim (18).

4. vietu 17 dalībnieku konkurencē izcīnīja priekulnieks Madars Stauga, 6. vietā bija rucavnieks Valters Ceplenieks, bet 8. – rucavnieks Edgars Mielavs.

Vecākajā dalībnieku grupā desmit no 19 novusistiem pārstāvēja Liepājas rajonu. Trīs favorītu spraigā cīņā bronzas medaļu izcīnīja rucavnieks Jānis Laugalis (16), kurš piekāpās tikai Talsu rajona spēlētājam Rūdolfam Vēmanim (18) un Jelgavas rajona novusistam Ivo Zepam (16).

Vēl starp labākajiem Liepājas rajona novusistiem bija rucavnieks Edgars Trankalis (9. vieta), priekulnieki Arturs Stauga (7. vieta) un Dins Reins (9. vieta).

Uz Aizputi kā uz atlases mačiem savus novusistus vedis A. Laugalis, tāpēc mājās palikusi potenciālā medaļniece Lauma Laugale. Viņš ir neapmierināts, ka neviens nav paziņojis, ka Aizputē būs fināls. “Meita pēc medaļas neaizbrauca. Organizatoriskajā ziņā bija bardaks, pārmetums ir federācijas prezidentam,” neapmierināts ir A. Laugalis. Viņš apgalvo, ka uzvarētāji saņēmuši diplomus, uz kuriem bijis datums – 7. maijs. Finālu maijā gaidījuši arī spēcīgākie rīdzinieki.

Pievieno komentāru

Sports