Latvijas vīriešu galda tenisa izlase cīnīsies par 29.-32.vietu Eiropas čempionātā

Latvijas vīriešu galda tenisa izlase sestdien izcīnīja savu otro uzvaru Austrijā notiekošā Eiropas čempionāta komandu sacensībās.

Pamata divīzijas A apakšgrupas noslēdzošās, piektās, kārtas cīņā Latvijas izlase ar 3-1 pārspēja Azerbaidžānu, kas ļaus spēkoties par 29.-32.vietu Eiropā.

Divas uzvaras Latvijas izlasei duelī pret Azerbaidžānu atnesa Artūrs Reinholds, bet pa vienam zaudējumam cieta Oļegs Kartuzovs un Leonīds Maslovs.

Kā ziņots, pirmajās divās turnīra spēlēs piektdien Latvijas izlase ar rezultātu 3-0 uzvarēja Islandi, kā arī ar rezultātu 1-3 piekāpās Šveicei. Vēlāk piektdien Latvijas izlase ar 1-3 piekāpās Somijai, bet sestdien ar 1-3 atzina arī Luksemburgas valstsvienības pārākumu.

A apakšgrupas kopvērtējumā pēc visām piecām kārtām Latvijas izlase ar septiņiem punktiem ierindojās ceturtajā vietā.

Pamata divīzijā 12 komandas cīnās par 25.-36.vietu Eiropā.

Pēc grupu turnīra svētdien notiks cīņas par vietām. Latvijas izlase, izcīnot ceturto vietu A grupā, pusfināla mačā par 29.-32.pozīciju spēkosies ar B grupas trešo labāko komandu, kas ir Īrija.

Latvijas izlases rindās čempionātā startē Matīss Burģis, Artūrs Reinholds, Oļegs Kartuzovs un Leonīds Maslovs.

Pēc komandu turnīra nākamajā otrdienā plānots starts individuālajām sacensībām.