Latvijas U-21 futbola izlase Liepājā pārliecinoši zaudē Krievijas valstsvienībai

Latvijas U-21 futbola izlase "Daugavas" stadionā Liepājā šovakar, 5. septembrī, aptuveni 2000 līdzjutēju klātbūtnē Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē ar rezultātu 0:4 (0:2) pārliecinoši zaudēja Krievijas valstsvienībai.

15. minūtē Latvijas izlases aizsargs Jevgēņijs Kazura iesita bumbu savos vārtos, bet 13 minūtes vēlāk Krievija panāca 2:0 savā labā. Tā noslēdzās pirmais puslaiks.

Otrajā puslaikā viesi guva vēl divus vārtus un svinēja uzvaru ar 4:0. Mačs aizritēja lietū, Latvijas izlasei vislabākās iespējas gūt vārtus bija pirmajā puslaikā. Otrā puslaika vidū spēle pajuka.

Latvijas U-21 izlases galvenā trenera Mihaila Zemļinska komentāru skatīt šeit . Krievijas U-21 izlases galvenā trenera Igora Kolivanova komentāru par spēli skatīt šeit .

Nākamajā mačā Latvijas U-21 futbolisti 9.septembrī izbraukumā spēkosies ar Farēru salu izlasi.