Latvijas U-19 florbola izlase pasaules čempionātā ieņem piekto vietu

Latvijas U-19 florbola izlase pasaules čempionāta spēlē par piekto vietu sestdien ar rezultātu 6:4 (1:0, 2:2, 3:2) pieveica Norvēģijas vienaudžus.

Latvijas izlases labā vārtus guva Oskars Balodis, Jānis Akmentiņš, Gatis Akūlovs, Ralfs Priedītis, Toms Rīsmanis un Atis Stepāns, savukārt Norvēģijas valstsvienībā ar diviem precīziem metieniem izcēlās Tomass Petešens, bet vēl pa vieniem vārtiem guva Annešs Heugoms un Tāns Trans Mins.

Kā ziņots, Latvijas izlase savā pirmajā mačā svētdien ar rezultātu 1:17 atzina trīskārtējo pasaules čempionu, Zviedrijas U-19 izlases pārākumu, otrajā mačā ceturtdien ar rezultātu ar rezultātu 2:5 piekāpās Šveices valstsvienībai, bet apakšgrupas pēdējā spēlē piektdien ar rezultātu 5:3 pieveica Dāniju.

Latvija un Norvēģija savās apakšgrupās ieņēma trešo vietu.

A un B apakšgrupu pirmās un otrās vietas ieguvējas cīnīsies pusfinālā, bet pasaules čempionāts noslēgsies svētdien, kad notiks mačs par bronzas medaļām un finālspēle.

Pasaules čempionāts norisinās ik pa diviem gadiem - iepriekšējā turnīrā Latvijas izlase izcīnīja piekto vietu, bet augstākās vietas tā ieņēmusi 2001. un 2005.gada pasaules čempionātos, kad Latvijas U-19 izlase spēja izcīnīt ceturto vietu. Savukārt Zviedrijas izlase uzvarējusi trīs no četriem notikušajiem pasaules čempionātiem. Vienīgi 2003.gadā sacensībās triumfēja Somija, kas finālā pieveica tieši zviedrus.

Latvijas U-19 florbola izlases sastāvs dalībai pasaules čempionātā: vārtsargi - Dmitrijs Škļarovs, Ivars Dišereits; aizsargi - Oskars Keišs, Ervīns Torsters, Mārtiņš Zicmanis, Sandris Virsnītis, Jānis Mūrnieks, Aigars Krickis, Jānis Akmentiņš; uzbrucēji - Gatis Akūlovs, Aivis Kusiņš, Ralfs Priedītis, Roberts Fārenhorsts, Toms Dāle, Atis Stepāns, Oskars Balodis, Matīss Jansons, Aleksandrs Abrāmovs, Toms Rīsmanis, Artis Savins.

Pievieno komentāru

Sports