Latvijas U-18 hokeja izlase izšķirošajā mačā par vietu elites divīzijā pēc otrās trešdaļas uzvar Dāniju

Latvijas U-18 hokeja izlase pasaules čempionāta pirmās divīzijas B grupas izšķirošajā spēlē par iekļūšanu elites divīzijā pēc otrās trešdaļas ar rezultātu 1:0 uzvar Dānijas vienaudžus.

Pagaidām vienīgos vārtus mača 11.minūtē guva Elvis Biezais.

Kā ziņots, Latvijas izlase savā pirmajā mačā ar 5:3 pārspēja Itāliju, otrajā spēlē ar rezultātu 5:2 uzvarēja Japānas vienaudžus, pēc tam ar 3:4 atzina Austrijas izlases pārākumu, kaut arī spēles gaitā atradās vadībā ar 3:0, bet ceturtajā mačā Latvija ar 3:1 pieveica Francijas vienaudžus, sperot priekšpēdējo soli, lai iekļūtu pasaules jauniešu hokeja elitē.

Savukārt Dānija sākotnēji ar rezultātu 3:4 pēcspēles metienu sērijā zaudēja Francijas izlasei, otrajā mačā dāņi ar 7:0 sagrāva Itālijas vienaudžus, pēc tam ar minimālu rezultātu 1:0 pārspēja Japānu, bet ceturtajā mačā ar 4:1 pieveica Austrijas valstsvienību.

Pēc aizvadītām četrām spēlēm B grupas pirmajā vietā ar desmit punktiem atrodas Dānijas izlase. Latvija ar deviņiem punktiem atrodas otrajā pozīcijā, bet tai ar astoņiem punktiem seko Austrijas izlase.
Ja Latvijas izlase spēs uzvarēt Dāniju, tad tieši latvieši izcīnīs uzvaru apakšgrupā un iekļūs elites divīzijā.
Latvijas U-18 hokeja izlases sastāvs dalībai pasaules čempionātā: Toms Broks, Jānis Kalniņš, Edgars Dīķis, Mārtiņš Porejs, Ralfs Freibergs, Kristers Freibergs, Gļebs Rogoza, Rolands Gritāns, Kārlis Kalvītis, Ņikita Koļesņikovs, Elvis Biezais, Māris Bičevskis, Rolands Vīgners, Juris Upītis, Ronalds Ķēniņš, Nils Semjonovs, Egils Kalns, Kristians Pelšs, Edgars Āboliņš, Vladislavs Dobreņkijs, Edijs Leitāns, Artūrs Mickevičs.

Pievieno komentāru

Sports