Latvijas U-17 izlases futbolists Džeriņš: "Izšķirošajā kvalifikācijas kārtā spēlējām pašaizliedzīgi"

Latvijas U-17 puišu futbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra izšķirošajā - elites - kārtā darbojās ļoti pašaizliedzīgi, tomēr finālturnīra sasniegšana bija grūts mērķis, sarunā ar aģentūru LETA izteicās komandas aizsargs Ralfs Džeriņš.

Kā zināms, Portugālē notikušā turnīra pirmajā mačā Latvijas komanda ar 0:3 piekāpās mājiniekiem Portugālei, pēc tam cīnījās neizšķirti 0:0 ar Islandes vienaudžiem, bet noslēdzošajā mačā ar 1:5 pārliecinoši piekāpās Ukrainai.

"Lai arī reālistiski uz to cerēt bija grūti, mūsu mērķis bija uzvarēt un tikt uz finālturnīru Maltā. Lai to paveiktu, jau pirmajā spēlē pret Portugāli bija jātiek pie punktiem, taču tas neizdevās," sarunā ar aģentūru LETA teica Liepājas futbola audzēknis Džeriņš. "Vēlāk pret Islandi parādījām saturīgu komandas spēli. Spēlējām pašaizliedzīgi, jo ļoti gribējām uzvarēt, taču līdz uzvarai pietrūka burtiski pāris centimetru. Spēle pret Islandi bija mūsu vislabākā arī iegūto emociju ziņā."

"Pēdējā mačā pret Ukrainu spēle neizdevās. Laukums bija vienos dubļos un peļķēs. Nevarējām parādīt savu spēli, pieļāvām daudzas kļūdas un aizvedām Latviju uz sagrāvi," secināja futbolists, stāstot, ka Portugālē spēlētāji izbaudījuši futbolu vienā no labākajām šī sporta veida valstīm Eiropā. "Turnīra gaitā vismaz guvām vienus vārtus, ko arī ļoti gribējām paveikt."

Par izšķirošās kārtas uzvarētāju kļuva Portugāle, kura visos trīs mačos izcīnīja uzvaras, tādējādi nodrošinot vietu finālturnīrā.

Kā ziņots, pērn novembrī Ziemeļīrijā notikušajā pirmajā atlases turnīrā Latvijas izlase sākotnēji ar 1:0 uzvarēja mājiniekus, vēlāk ar 0:1 piekāpās Turcijas vienaudžiem, bet noslēdzošajā mačā ar 2:0 pārspēja Luksemburgu, kas ļāva sasniegt nākamo posmu.

Šī gada sākumā Igora Stepanova trenētā Latvijas izlase ar 1:2 piekāpās Lietuvai, pēc tam palika astotajā vietā Minskā notikušā turnīrā, bet šomēnes pārbaudes spēlē ar 1:4 izbraukumā piekāpās Maķedonijai.

Pirms turnīra izlase vairākas dienas trenējās Portugālē, pārbaudes mačā cīnoties neizšķirti 2:2 ar Koimbras akadēmijas komandu.

Pievieno komentāru

Sports