Latvijas tenisistes Maroku uzvar arī dubultspēļu mačā

Federāciju kausa izcīņas Eiropas/Āfrikas zonas otrās grupas turnīra pirmajā mačā ar Maroku ceturtdien uzvaru arī dubultspēlē izcīnīja Latvijas komanda.

Anastasija Sevastova un Līga Dekmeijere ar rezultātu 6-1, 6-2 pieveica Marokas tenisistes Linu Benani un Habibu Ifrahu.

Jau ziņots, ka pirms tam vienspēlēs Irina Kuzmina ar rezultātu 3-6, 6-4, 6-2 pieveica Nadju Lalami, bet Sevastova ar 6-2, 6-0 pārliecinoši pieveica Marokas līderi Fatimu Zahrae el Alami, nodrošinot uzvaru summā.

Piektdien mačā par pirmo vietu apakšgrupā Latvijas tenisistes mērosies spēkiem ar Portugāles komandu, kas savā pirmajā spēlē ar 3-0 pieveica Maroku.

Jau ziņots, ka otrajā apakšgrupā cīņas aizvada Gruzija, Turcija un DĀR.

Katras apakšgrupas uzvarētāji pēc grupu turnīra tiksies ar otras grupas otrās vietas ieguvējiem, un šī dueļa uzvarētājs nākamgad varēs startēt Eiropas/Āfrikas zonas pirmajā grupā.

Pirmdien publicētajā WTA rangu tabulā Sevastova vienspēlēs ieņem 161.vietu, kas ir labākā viņas karjerā, Kuzmina - 348.vietu, Dekmeijere atrodas 622.vietā, savukārt ceturtā izlases dalībniece Diāna Marcinkēviča patlaban ieņem 943.pozīciju, kas viņai arī ir augstākā karjerā.

Dubultspēļu rangā Dekmeijere šonedēļ atrodas 66.vietā, kas ir par trijām pozīcijām augstāk nekā viņas līdzšinējā labākā vieta karjerā. Kuzmina ieņem 218.pozīciju, bet Sevastova atrodas 385.vietā, kas arī ir augstākā vieta viņas karjerā. Rekordu sasniegusi arī Marcinkēviča, kura šonedēļ ieņem 761.pozīciju.

No Portugāles tenisistēm WTA vienspēļu rangā augstāko vietu ieņem talantīgā 16 gadus vecā Mišela Larčera de Britu, kura atrodas 134.vietā, Neuza Silva ieņem 162.vietu, bet Frederika Pedade atrodas 199.pozīcijā.

Pievieno komentāru

Sports