Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas spēcīgākie pulcēsies "Liepājas spēkā"

Sestdien, 5. martā, Liepājas Olimpiskā centra Arēnā norisināsies treniņu sistēmai “crossfit” pielīdzināmās spēka, izturības un ātruma sacensības „Liepājas spēks”, kurās piedalīsies šī sporta veida Latvijas mēroga augstākā līmeņa dalībnieki. Savukārt, lai pēc iespējas labāk sagatavotos sacensībām, 2. marta vakarā ikviens aicināts pievienoties bezmaksas noslēdzošajai “Liepājas spēka skolas” nodarbībai, informē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes vadošais projektu vadītājs Mārtiņš Jansons.

„Liepājas spēks" ir sacensības, kuras izraisa lielu dalībnieku un skatītāju interesi, jo ietver dažādas pakāpes spēka vingrinājumu elementus. Organizatori atklāj, ka, lai arī katru gadu sacensību uzdevumu grūtības un sarežģītības pakāpe aug, šogad dalībnieki jau nokomplektējuši gandrīz visas starta grupas. Reģistrācijai klātienē īsi pirms sacensību sākuma pieejamas vēl pāris vietas Elitas klasē vīriešiem un viena vieta Sporta klasē sievietēm.

Par sacensību uzvarētāju kļūs dalībnieks, kurš startēs visos distanču skrējienos (1. vieta – 1 punkts, 2. vieta – 2 punkti, utt.) un iegūs vismazāk punktus sacensību kopvērtējumā. “Liepājas spēka” 1.–3. vietu ieguvēji visās klasēs saņems vērtīgas atbalstītāju balvas un trofeju.

"Liepājas spēka" ātrākie dalībnieki saņems balvas no Reebok, kas ir viens no vadošajiem fitnesa, crossfit inventāra un ekipējuma ražotājiem pasaulē. Savukārt GFitness kā tiešie pārstāvji pasaulē zināmākajiem fitnesa inventāra ražotājiem, pasniegs balvas no sava preču sortimenta, kas ir fitnesa aprīkojums, inventārs, trenažieri un citas sporta preces fitnesa klubiem, trenažieru zālēm un rehabilitācijas centriem.

Visi spēka, izturības un ātruma sacensību dalībnieki varēs veldzēties tirdzniecības nama “Kurzeme” dzeršanas punktā.

Pasākumu klātienē vadīs Liepājas Olimpiskā centra sporta cilvēks Normunds Atvars, kā arī viens no Liepājas atraktīvākajiem un pieredzējušākajiem šovmeņiem Raivis Šulcs, rūpējoties par pozitīvu gaisotni un komentējot notiekošo.

Organizatori aicina visus atbalstītājus – aktīvā dzīvesveida entuziastus, radus un draugus nākt turēt īkšķus par savējiem klātienē. Ieeja skatītājiem Liepājas Olimpiskā centra Arēnā ir bezmaksas. Brīžos, kad sacensību dalībnieki atpūtīsies, skatītāji varēs piedalīties sportiskās aktivitātēs un saņemt t/n “Kurzeme” specbalvas.

Kā jau tika ziņots iepriekš, šo trešdien, 2. martā, norisināsies šī gada noslēdzošā bezmaksas “Liepājas Spēka skolas” nodarbība, kuras laikā ikvienam interesentam būs iespēja apgūt pareizu tehniku spēka, izturības un ātruma sacensību specifiskākajiem vingrinājumiem. Šo treniņu vadīs sporta kluba CF “Liepāja” treneris Jānis Putra. Treniņa sākums plkst.19 sporta kluba telpās – Pļavu ielā 17.

Sacensības “Liepājas spēks” tiek organizētas sadarbojoties sporta klubam „CF Liepāja” ar Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldi.

Detalizētāka informācija par sacensībām atrodama mājaslapas liepajassports.lv amatieru sporta sadaļā „Liepājas spēks”.

Pievieno komentāru

Sports