Latvijas spēcīgākie CrossFit pārstāvji - liepājnieki

Aizvadītajā gada nogalē, 21. decembrī, CrossFit centrā Andrejsalā (Rīgā) norisinājās pirmās Latvijas mēroga CrossFit sacensības. Tajās kopumā piedalījās 14 šī brīža spēcīgākie atlēti no visas Latvijas, un par tā uzvarētāju kļuva “Sporta klubs CF Liepāja” dibinātājs un viens no treneriem Reinis Garkalns.

Šāds sporta pasākums Latvijā norisinājās pirmo reizi, lai gan pirmās sacensības, kurās nepieciešams parādīt vispusīgu fizisko sagatavotību, notika jau jūlijā Liepājas pludmalē. Spēka un izturības sacensībās “Pludmales Spēks” par uzvarētāju kļuva līdz šim nezināmais Reinis Garkalns, informē Mārtiņš Kozlovskis, Liepājas Olimpiskā centra sporta projektu vadītājs.

Nepilnus trīs mēnešus vēlāk tika nodibināts sporta klubs “CF Liepāja. Tas šobrīd darbojas jau nepilnus trīs mēnešus un ikvienam piedāvā mainīgu augstas intensitātes funkcionālo treniņu, kas ar savu specifiku ir pārliecinājis miljoniem cilvēku visā pasaulē un to droši var dēvēt par šī brīža aktuālāko treniņu veidu.

Decembra mēneša beigās norisinājās pirmās CrossFit sacensības Rīgā un dalībnieku vidū bija arī divi Liepājas pārstāvji – jau pieminētais Reinis Garkalns un Kārlis Pļaviņš. Smagajās un nogurdinošajās sacensībās jau otro reizi nepārspēts palika Reinis Garkalns, kļūstot par absolūto čempionu. Savukārt otrs “CF Liepāja” treneris Kārlis Pļaviņš savā debijas reizē ierindojās augstajā 8. pozīcijā.
Tuvākajā laikā plānots organizēt arī citus līdzīgus sporta pasākumus un pirmais no tiem norisināsies 22. februārī Rīgā, kurās piedalīsies vairāki “CF Liepāja” pārstāvji. Sacensības organizē viens no pazīstamākajiem fitnesa treneriem Latvijā – Ivo Erdmanis. Iespējams, ka marta beigās līdzīgas sacensības varētu atgriezties Liepājā.
“CrossFit” sacensību rezultāti (21.decembris):

1.vieta        Reinis Garkalns (Liepāja)        535 punkti
2.vieta        Hose Manuel Jordan(Saldus)        516 punkti
3.vieta        Normunds Mucenieks    (Rīga)        486 punkti
4.vieta        Gatis Baijinskis(Saldus)        484 punkti
5.vieta        Artūrs Nehajenko(Ventspils)        465 punkti
6.vieta        Oskars Nāburgs(Saldus)        434 punkti
7.vieta        Rolands Admidiņš(Rīga)        433 punkti
8.vieta        Kārlis Pļaviņš (Liepāja)        429 punkti
9.vieta        Mikus Ozols(Rīga)            425 punkti
10.vieta    Normunds Tomsons(Rīga)        420 punkti
11.vieta    Toms Zaķevics(Rīga)            399 punkti
12.vieta    Ivo Jozus(Rīga)            382 punkti
13.vieta    Ansis Šulmanis(Rīga)            364 punkti
14.vieta    Ronalds Stalmanis(Rīga)        339 punkti

Atskatu uz CrossFit sacensībām Andrejsalā iespējams apskatīt šeit:
 http://www.youtube.com/watch?v=dvG9tovmzhQ

Pievieno komentāru

Sports