Latvijas skvoša spēlētāja Mackeviča izcīna bronzas medaļu junioru turnīrā Dānijā

Latvijas perspektīvākā skvoša spēlētāja liepājniece Ineta Mackeviča izcīnījusi trešo vietu junioru sacensībās "Dunlop Danish Junior Open", kas norisinājās Dānijā, aģentūru LETA informēja Latvijas Skvoša federācija.

Sacensības organizēja Dānijas Skvoša federācija, un tajās piedalījās jaunie spēlētāji no Dānijas, Lielbritānijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Francijas, Pakistānas vecuma grupās līdz 13, 15, 17 un 19 gadiem.
Tā kā tikai nesen Mackevičai palika 17 gadi, viņai lielākoties nācās sacensties ar vecākām spēlētājām.
Mackeviča apakšgrupā ierindojās otrajā vietā, "play off" pirmajā kārtā ar rezultātu 1-3 piekāpās turnīra uzvarētājai anglietei Rebekai Kvinlejai, bet cīņā par trešo vietu latviete ar 3-1 uzvarēja Eiru Moneju no Zviedrijas.

Mackevičai šīs bija otrās starptautiskās sacensības.

"Salīdzinot ar iepriekšējo turnīru, ir izaugsme, jo pa šo laiku esmu arī trenējusies. Zinot, ka citas spēlētājas bija trenējušās jau vairākus gadus, bet es tikai apmēram gadu, redzu sev izaugsmes iespējas, turpinot trenēties," atzina Mackeviča.

Dalība citās starptautiskās sacensībās lielā mērā būs atkarīga no finansiālajām iespējām un sponsoru esamības.

Tā kā šo sacensību laiks sakrita ar Eiropas nāciju Izaicinājuma kausu, Mackeviča nevarēja palīdzēt Latvijas izlasei izcīnīt augstāku vietu tajā.

Latvijas Skvoša federācijas publicētajā sieviešu reitingā 17 gadus vecā Mackeviča ir ierindota pirmajā vietā ar 1743 punktiem, līdz ar to viņa jau ir apsteigusi Latvijas čempioni Ievu Vilīti, kurai būs ļoti jāpiepūlas, lai noturētos čempiones tronī arī šoruden, kad laikā no 31.oktobra līdz 1.novembrim notiks Latvijas čempionāts skvošā.

Pievieno komentāru

Sports