Latvijas rallija čempionāta pirmajā posmā piedzīvo smagu avāriju

Latvijas autorallija čempionāta pirmajā posmā – "Winter Rally 2009” sacīkstē Lietuvā – labākā no Latvijas ekipāžām bija "LMT Rallija komandas” vienība Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals. Smagu avāriju rallijā piedzīvoja Mika Ernstsona ekipāža. Divus kūleņus apmeta arī liepājnieka Normunda Verbeļa ekipāža.

Absolūtā vērtējumā uzvaru izcīnīja ar vienīgo "WRC" automašīnu startējusī lietuviešu Sauļa Girdauska/Pauļa Urbona ekipāža, bet A. Neikšāns/ P. Dzirkals tai zaudēja 52,4 sekundes un ieguva otro vietu absolūtajā vērtējumā un pirmo vietu Latvijas čempionāta "N4" klasē, stāsta Latvijas Automobiļu federācijas preses dienesta vadītājs Viesturs Saukāns. Trešo vietu absolūtajā vērtējumā ieguva Aivja Egles ekipāža.

"N4" klasē nepaveicās Jāņa Vorobjova ekipāžai, kas trešajā ātrumposmā izstājās tehnisku problēmu dēļ.

"2WD Super" klasē avāriju piedzīvoja "Liepājas Rallija komandas" ekipāža Normunds Verbelis un Igors
Bartaščenoks, kuri avarēja, apmetot divus kūleņus.

Smagāko neveiksmi piedzīvoja "A Plus" klases ekipāža Miks Ernstsons/Kārlis Kļaviņš. V. Saukāns stāsta, ka sportisti guva traumas - sasitumus, pilots arī atslēgas kaula lūzumu. Negadījuma aculiecinieks, liepājnieks Juris Kantāns portālam stāsta, ka ekipāža brauksi ar aptuveni 200 kilometru stundā lielu ātrumu un spēkratu nav savaldījusi pēc tramplīna. Automašīna nobraukusi no ceļa un ietriekusies kokā. Tas noticis apmēram 30 metrus pirms ātrumposma finiša.

Pievieno komentāru

Sports