Latvijas motokrosisti izcīna 17. vietu Nāciju kausa izcīņā

Latvijas motokrosa komanda svētdien izcīnīja 17.vietu Nāciju kausa izcīņas sacensībās.

Pirmajā braucienā, kurā startēja MX1 un MX2 klases braucēji, Matīss Karro izcīnīja 25.vietu, bet Ivo Šteinbergs ieņēma 31.vietu 40 sportistu konkurencē.

Otrajā braucienā piedalījās MX2 un "Open" klases sportisti, un šajās sacensībās Karro ierindojās 19.pozīcijā, bet Lauris Freibergs finišēja 23.vietā.

Savukārt trešajā braucienā, kurā uz starta devās MX1 un "Open" klases motokrosisti, 32.vietā ierindojās Šteinbergs.

Nāciju kausa izcīņas kopvērtējumā, kur vērā tika ņemti pieci labākie rezultāti no sešiem iespējamajiem, Latvijas izlase sakrāja 130 punktus, ieņemot 17.vietu 20 komandu konkurencē.

Par Nāciju kausa uzvarētājiem kļuva ASV motokrosisti, aiz sevis atstājot Francijas un Beļģijas komandas.
Kā ziņots, pagājušajā gadā Latvijas izlase Nāciju kausā izcīnīja 16.vietu, bet vēl gadu iepriekš arī spēja ierindoties 15.pozīcijā.