“Latvijas Mobilā telefona rallija komanda” rallija “Kurzeme” ietvaros organizēs fanu konferenci

Šajā nedēļas nogalē „Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda” pilnā sastāvā startēs Latvijas autorallija čempionāta piektajā posmā – rallijā „Kurzeme 2009”. Komandas sastāvā brauks Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals un Māris Neikšāns/Raivis Jansons, bet punktu bagāžu komandu vērtējumā, kā jau šogad ierasts, papildinās „Auto Stils” ekipāža Zigurds Kalniņš/Ģirts Dombrovskis.

Neikšānam/Dzirkalam šīs būs pirmās sacensības Latvijā šogad, jo ekipāža startē pasaules rallija čempionātā PWRC ieskaitē. Tomēr Andis ir noskaņots kaujinieciski un vēlas cīnīties par uzvaru N4 grupā.

Līdzīgs noskaņojums ir arī Māra Neikšāna/Raivja Jansona ekipāžai, kuri šobrīd atrodas Latvijas čempionāta trešajā vietā N4 klasē. Māra uzdevums ir pacīnīties ar Jāņa Vorobjova/Guntara Zicāna ekipāžu par Latvijas čempionāta sudraba medaļu.

„Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda” uz ralliju „Kurzeme 2009” sagatavojusi īpašu pārsteigumu saviem faniem. Uzreiz pēc pirmās sacensību dienas beigām – sestdien, 29. augustā, plkst. 20:00 – viesnīcas „Līva” konferenču zālē tiks rīkota īpaša fanu konference, kurā laipni lūgti piedalīties visi komandas atbalstītāji, kā arī visi pārējie, kuri vienkārši vēlas aprunāties ar Andi un Māri Neikšāniem un viņu stūrmaņiem.

„Viss notiks gluži kā preses konferencē, tikai atšķirība tāda, ka preses pārstāvju vietā aicinām mūsu līdzjutējus,” atklāj Andis Neikšāns. „Izstāstīsim, kā man gājis pasaules čempionātā, kā Māris gatavojas „Pirelli Star Driver” finālam, un kā abām mūsu ekipāžām veicies pirmajos divos ātrumposmos Liepājas pilsētā. Pēc tam jebkurš līdzjutējs varēs mums uzdot jautājumus – centīsimies uz tiem atbildēt! Fanu konference risināsies līdz pl. 21:00.”

Līdz rallijam „Kurzeme” Andim Neikšānam trešdien, 26. augustā, paredzēts piedalīties projekta “Swedbank Ceļa Skola” preses konferencē. Projekta un preses konferences mērķis ir pastāstīt par to, cik nozīmīgi ir izvēlēties bērnam drošu ceļu uz skolu – vienalga, vai tas ir kājām ejams vai braucot transportā. Andis Neikšāns sēdīsies pie “Ceļa Skolas” automobiļa stūres, lai paraugdemonstrējumos parādītu, kas notiek tad, kad mašīnai strauji jābremzē, jo uz ceļa pēkšņi parādījies bērns.

“Jau pavisam drīz klāt ir 1. septembris un bērni pēc vasaras brīvlaika atkal dosies uz skolu. Piedaloties projekta “Swedbank Ceļa Skola” preses konferencē, vēlos parādīt, cik svarīgi bērniem ir būt uzmanīgiem – pat rallists nespēs nobremzēt, ja bērns negaidīti izskries uz ceļa tieši priekšā automašīnai,” saka Andis Neikšāns, visus autobraucējus lūdzot būs piesardzīgiem un aicinot visus rallija fanus uz ralliju “Kurzeme”!

Pievieno komentāru

Sports