Latvijas meiteņu izlasei uzvara, puišiem zaudējums

Šodien, 21. jūnijā, Liepājās Olimpiskajā centrā turpināsies Baltijas kauss basketbolā U-18 vecuma grupas jauniešiem meiteņu un zēnu konkurnecē. Sacensību pirmā diena Latvijas meitenēm bija veiksmīga, bet puišiem nācās samierināties ar zaudējumu.

Latvijas U-18 meiteņu izlase vakar mača galotnē bija pārākas pār Igaunijas vienaudzēm - 53:51.

Igaunijas basketbolistēm pēc pirmā puslaika bija deviņu punktu pārsvars - 29:20. Latvijas basketbolistēm viešņas izdevās panākt tikai mača pēdējā minūtē, kad pēc Kristīnes Vītolas caurgājiena izlase pirmo reizi spēlē izvirzījās vadībā - 52:51. Atlikušajā laikā igaunietes punktus gūt nespēja, taču Latvijas meitenes atbildēja ar vienu soda metienu, kā rezultātā grūta un laimīga uzvara Daigas Jansones trenētajai Latvijas izlasei, stāsta Liepājas Olimpiskā centra sporta projektu vadītājs Mārtiņš Kozlovskis.

Latvijas zēnu izlase vakar ar 63:73 atzina Igaunijas vienaudžu pārākumu. kuri pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 40:33.

Šodien pulksten 18.30 Latvijas meitenes spēlēs ar Krieviju, bet pulksten 20.30 zēni sacentīsies ar Turcijas vienaudžiem. Vēl šodien pulksten 14.30 būs spēle starp Lietuvas un Igaunijas meitenēm, bet pulksten 16.30 spēlēs Igaunijas un Lietuvas zēni.

22. jūnijā pulksten 10.30 spēlēs Igaunija un Krievija (meitenes), pulksten 12.30 spēlēs Turcija un Igaunija (zēni), pulksten 14.30 spēlēs Lietuva un Latvija (meitenes), pulksten 16.30 spēlēs Lietuva un Latvija (zēni). ieeja uz visām spēlēm - brīva.