Latvijas labākie ūdens motosportisti ballējas Liepājā

Liepājas viesnīcā "Fontaine Royal" notikusi Latvijas labāko ūdens motosportistu sumināšana, kurā liepājniekiem tikuši daudzi kausi.

Latvijas atklātā ūdens motosporta čempionāta labāko braucēju sumināšana jau otro gadu pēc kārtas notika Liepājā, šoreiz viesnīcā “Fontaine Royal”. Visvairāk aplausu tika Liepājas komandai “UPB Energy”, kas pagājušajā sezonā komandu vērtējumā triumfēja ļoti pārliecinoši.

Liepājas ūdens motosportists Mārtiņš Bergholcs stāsta, ka izskatījies, ka šogad balles nebūs, ja vien liepājnieki to nebūtu uztaisījuši. M. Bergholcs ieguva kausu par pērn Latvijas čempionātā “F2” laivu klasē iegūto trešo vietu.

“UPB Energy” komandas braucējs Ēriks Ķiepe-Kipge apgalvo, ka ballīte izdevās. Sportisti bija apmierināti, un apbalvošana noritējusi smukā stilā. Viņš ir gandarīts par Liepājas jaunās maiņas straujo progresu – par divām dubultuzvarām.

Pērn jauniešu laivu klasē “JT-250” par Latvijas čempionu kļuva Mārtiņš Morozs, bet vicečempiona titulu ieguva Māris Gūža. “S-550” laivu klasē par Latvijas čempionu kļuva Artūrs Brolītis. Sudraba godalgu ieguva Lauris Gūtmanis, kurš triumfēja “O-500” laivu klasē.

Pašam Ē. Ķiepem-Kipgem kopā ar Kristapu Lagzdiņu bija trešā vieta reanimētajā tautas klasē.

Ballītē kausu par uzvaru “RN-2000” klasē saņēma liepājnieks Māris Vasiļevskis. Tautas klasē triumfēja Janeks Lazarenoks un Armands Pirkovskis, otrie bija Jānis Jēkabsons un Gatis Jēkabsons. “T-550” laivu klasē par iegūto sudraba medaļu sumināja Jāni Zarečņevu.

Par 2008. gada labāko ūdens motosportistu Latvijā atzina komandas “Kalnciems Racing Team” pilotu Uģi Grosu.

Pievieno komentāru

Sports