Latvijas labākie krosfiteri tiksies "Pludmales spēka" sacensībās

Šovasar, 11. jūlijā, Liepājas pludmalē, festivāla "Summer Sound" dienas programmas ietvaros, jau 3. gadu Latvijas labākie krosfiteri tiksies spēka, veiklības un izturības sacensībās „Pludmales spēks”.

Sacensības „Pludmales spēks” notiks gan sieviešu, gan vīriešu grupās. Vīriem ar iepriekšēju sacensību un treniņu pieredzi būs iespēja parādīt savas spējas Sporta klasē, Elites klasē un 35+, kur startēs dalībnieki, kas sasnieguši 35 gadu vecumu. Savukārt dāmas sacentīsies Sporta klasē, informē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes projektu vadītājs Kaspars Rolavs.

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad būs vairāki uzdevumi katrai grupai, līdz ar to uz starta katru sportistu būs iespēja redzēt vairākas reizes. Tradicionāli dalībniekiem būs jāveic vingrinājumi gan pludmales smiltīs, gan jūrā ar izturības, spēka un ātruma vingrinājumiem – svaru bumbas celšana, pievilkšanās, tā arī “Pludmales spēkam” atbilstošāki elementi – smilšu maisu nešana, skrējiens jūrā un riepu velšana. Papildus šogad tiks izmantota dinamiska un funkcionāla pievilkšanās stacija, kas līdz šim sacensībās vēl nav pielietota.

Sacensību sākums Liepājas pludmalē pulksten 10:00. Ieeja skatītājiem sacensībās bezmaksas.

Spēka, veiklības un izturības sacensību galvenie atbalstītāji ir Reebok, GFitness, TRX, Airex, Polar, Multipower, fitnesaveikals.lv, Element fitness un Liepājas pilsētas domes Sporta pārvalde.

“Pludmales spēks 2015” organizē sporta klubs „CF Liepāja” sadarbībā ar Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldi.

Jaunākā informācija par pasākumu atrodama facebook lapā „CF Liepāja” un mājas lapā liepajassports.lv.

Pievieno komentāru

Sports