Latvijas kausa izcīņas pusfinālā "Metalurgs" spēlēs ar Rīgas "Daugavu"

Latvijas kausa izcīņas futbolā pusfinālā gaidāms pēdējo divu gadu valsts čempionu Daugavpils "Daugavas" un "Ventspils" duelis, noskaidrojās ceturtdien notikušajā izlozē. Savukārt otrajā Latvijas kausa izcīņas pusfināla spēlē spēkiem mērosies šogad ievērojami pastiprinātā Rīgas "Daugavas" komanda un "Liepājas metalurgs". Spēle notiks Rīgā.

Jāizceļ, ka Rīgas "Daugavas" un "Liepājas metalurga" pāra uzvarētāji nodrošinās dalību nākamās sezonas UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā, jo Daugavpils klubs kā valsts čempions startēs UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā, bet "Ventspils" jau nodrošinājuši dalību UEFA Eiropas līgā ar izcīnīto trešo vietu virslīgas čempionātā.

Marta pirmajā pusē notikušajās ceturtdaļfināla spēlēs "Liepājas metalurgs" ar 3:1 uzvarēja pērnā gada kausa ieguvējus "Skonto", Daugavpils "Daugava" ar rezultātu 2:1 uzvarēja "Jūrmalu", "Ventspils" futbolisti pēcspēles sitienu sērijā pārspēja Jūrmalas "Spartaks" komandu, bet Rīgas "Daugavas" futbolisti ar rezultātu 7:0 sagrāva "Gulbenes" vienību, kas šosezon spēlēs pirmajā līgā.

Latvijas kausa pusfināla spēles tiks aizvadītas maija sākumā, bet fināls notiks 18.maijā.

Pievieno komentāru

Sports