Latvijas kausa izcīņā futbolā 1/4 finālā FK "Liepāja" tiksies ar "Jūrmalu"

Latvijas kausa izcīņas futbolā ceturtdaļfināla dueļos gaidāms Rīgas derbijs starp "Skonto" un "Daugava" komandām, kā arī pašreizējo valsts čempionu "Ventspils" viesošanās pie Daugavpils "Daugava" komandas, noskaidrojās pirmdien veiktajā izlozē.

"Ventspils" ir ne tikai pašreizējā Latvijas čempionvienība, bet arī pērnā gada Latvijas kausa ieguvēja.

Tikmēr "Skonto" un Rīgas "Daugava" komandu cīņa notiks "Daugavas" komandas mājas spēļu laukumā.

Kā zināms, "Skonto" un Daugavpils "Daugava" komandas tikai dienu pirms jaunās Latvijas "SMScredit.lv Virslīgas" futbola čempionāta sezonas sākuma saņēma startam nepieciešamās licences.

Pārējos ceturtdaļfināla pāros "Liepāja", kas turnīrā aizstāj pērnā gada sacensību finālisti "Liepājas metalurgu", uzņems "Jūrmalu", bet "Jelgava" viesosies pie valsts pirmās līgas čempionāta komandas "Gulbene".

Ceturtdaļfināla spēles paredzētas no 4. līdz 6.aprīlim, pusfināli notiks 23.aprīlī, bet fināls paredzēts 21.maijā.

Turnīra astotdaļfinālā pērnajā vasarā "Liepājas metalurgs" ar 4:2 uzvarēja Jūrmalas "Spartaku", "Gulbene" ar 3:2 pārspēja Liepājas "Varavīksni", "Jūrmala" ar 5:0 sagrāva "Tukums 2000"/TSS "Salaspils" komandu, bet "Skonto" arī ar 5:0 sagrāva Rīgas Futbola skolas (RFS) komandu. Tāpat "Jelgava" ar 3:1 pārspēja "Valmieru", Rīgas "Daugava" ar 3:1 papildlaikā pieveica BFC "Daugavpils" vienību, "Ventspils" ar 3:0 uzvarēja Ilūkstes NSS, bet Daugavpils "Daugava" ar 4:0 sagrāva JDFS "Alberts" komandu.

Pašreizējie Latvijas kausa īpašnieki ir "Ventspils", kas pērnā gada finālā "Skonto" stadionā papildlaikā ar rezultātu 2:1 pārspēja "Liepājas metalurgu".

Pievieno komentāru

Sports