Latvijas jaunie futbolisti divreiz zaudē Polijas vienaudžiem

Latvijas U-16 jauniešu futbola izlase Liepājā divās draudzības spēlēs zaudēja Polijas vienaudžiem.

Otrdien "Daugavas" stadionā poļi bija pārāki ar 2:1. Viesi pēc pirmā puslaika izvirzījās vadībā ar 2:0, bet otrajā puslaikā "Liepājas metalurga" futbolists Dāvis Ikaunieks vienus vārtus atguva.

Šodien mačs notika "Olimpijas" stadionā. Poļi svinēja uzvaru ar 3:1. Latvijas izlase savus vienīgos vārtus guva spēles pēdējās minūtēs. Precīzs bija kluba "Daugava Rīga" futbolists Valērijs Šabala.

Jau rakstījām, ka Latvijas izlases sastāvā spēlē deviņi "Liepājas metalurga" spēlētāji - Igors Zubarevs (vārtsargs), Reinis Flaksis, Endijs Šlampe (abi ir aizsargi), Aleksejs Kozubs, Jans Bespjorstovs, Madis Miķelsons (visi ir pusargi), Iļja Šadčins, Dāvis Ikaunieks (abi ir uzbrucēji).

Latvijas U-16 izlases treneris ir Oļegs Blagonadeždins. Viņa trenētā komanda nesen atgriezās no Pleskavas, kur četru nāciju turnīrā tika izcīnīta dalītā pirmā un otrā vieta.