Latvijas izlase uzvar Ukrainu, Sabīne Niedola gūst vienu punktu

Latvijas sieviešu basketbola izlase šovakar, 30. maijā, Liepājas Olimpiskajā centrā pārbaudes spēlē ar 79:62 uzvarēja Ukrainas valstsvienību, turpinot sekmīgi gatavoties Eiropas čempionātam basketbolā. Tas Liepājā, Rīgā un Valmierā sāksies nākamās nedēļas nogalē.

Pirmā ceturtdaļa aizritēja līdzvērtīgā cīņā, Latvijas izlase pēc pirmajām desmit nospēlētajām minūtēm bija vadībā ar 24:21. Otrajā ceturtdaļā latvietes bija labākas ar 23:8, iekrājot jau pārliecinošu pārsvaru, kuru izdevās noturēt arī otrajā puslaikā.

Liepājniece Sabīne Niedola laukumā pavadīja deviņas minūtes, guva vienu punktu un izcīnīja divas atlēkušās bumbas.

Rezultatīvākā Latvijas izlasē ar 22 gūtajiem punktiem bija Anete Jēkabsone-Žogota.

Nākamā pārbaudes spēle Latvijas izlasei būs pirmdien pulksten 20.15 Liepājas Olimpiskajā centrā ar Turcijas izlasi.