Latvijas izlase pēc otrās trešdaļas uzvar Zviedrijas valstsvienību

Pasaules hokeja čempionāta C apakšgrupas otrajā mačā Latvijas izlase pēc otrās trešdaļas ar rezultātu 2:1 uzvar Zviedrijas valstsvienību.

Spēles rezultātu 16.minūtē atklāja Līnuss Umarks. Otrās trešdaļas vidū ar tālmetienu vārtu augšējā stūrī vairākumā rezultātu izlīdzināja Krišjānis Rēdlihs, bet trešdaļas pēdējā minūtē Latviju jau vadībā izvirzīja Lauris Dārziņš.

Spēle pašlaik norisinās Bernē, "PostFinance Arena" hallē, un to tiešraidē iespējams vērot TV3 kanālā.
Latvijas izlases vārtus šajā mačā sargā Edgars Masaļskis.

Zviedrijas izlasē pirmo spēli šajā pasaules čempionātā aizvada Nacionālās hokeja līgas (NHL) uzbrucēji Patriks Berglunds un Kristians Husēliuss, kuri pirmajā mačā nespēlēja. Savukārt cits uzbrucējs Jūels Ludkvists muskuļu traumas dēļ šajā čempionātā vairs nepiedalīsies.

Jau ziņots, ka pirmajos mačos Latvija ar 2:4 piekāpās ASV, bet Austrija ar 1:7 piedzīvoja sagrāvi spēlē ar Zviedriju. Savukārt pirmajā pirmdienas spēlē ASV pieveica Austriju ar rezultātu 6:1.