Latvijas hokeja izlase smagā spēlē pieveic Austrijas valstsvienību

Pasaules hokeja čempionāta C apakšgrupas trešajā mačā trešdien Latvijas izlase ar rezultātu 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) smagā cīņā uzvarēja Austrijas valstsvienību, garantējot sev vietu sacensību nākamajā kārtā.

Rezultātu 45 sekundes pirms pirmās trešdaļas beigām atklāja Mārtiņš Cipulis, kuram rezultatīvi piespēlēja Herberts Vasiļjevs un Kārlis Skrastiņš, bet spēles 55.minūtē Guntis Džeriņš pēc Miķela Rēdliha piespēles dubultoja Latvijas izlases pārsvaru.

Latvijas izlases vārtus šajā mačā sargāja Edgars Masaļskis, bet Austrijas izlasē šajā spēlē debitēja uzbrucējs Andreass Nēdls, kurš šosezon 38 spēles aizvadīja Nacionālajā hokeja līgā (NHL).

C apakšgrupas otrajā trešdienas mačā Zviedrija tiksies ar ASV valstsvienību. Šis mačs sāksies plkst.21.15. Pēc šī mača būs zināms galīgais vietu sadalījums C apakšgrupā.

Jau ziņots, ka pirmajos mačos Latvija ar 2:4 piekāpās ASV, bet pēc tam ar 3:2 pēcspēles metienu sērijā pieveica Zviedrijas valstsvienību. Savukārt Austrija ar 1:7 piedzīvoja sagrāvi spēlē ar Zviedriju, bet ar 1:6 piekāpās ASV izlasei.

Apakšgrupu turnīrā pašlaik pirmajā vietā ar sešiem punktiem atrodas ASV izlase, kurai ar pieciem punktiem seko Latvija un ar četriem punktiem Zviedrija, bet Austrijas hokejisti punktus nav izcīnījuši un atrodas pēdējā, ceturtajā pozīcijā.