Latvijas hokeja izlase pirms pasaules čempionāta aizvadīs sešas pārbaudes spēles

Latvijas hokeja izlase, gatavojoties 2010.gada pasaules čempionātam Vācijā, kopumā aizvadīs sešas pārbaudes spēles, no kurām četras notiks "Arēnā Rīga", aģentūru LETA informēja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses sekretāre Vita Ļebedeva.

Latvijas hokejisti "Arēnā Rīga" 21.un 22.aprīlī spēles pret Francijas valstsvienību, bet 29. un 30.aprīlī Rīgā viesosies Baltkrievijas izlase. Savukārt 2. un 3.maijā Latvijas komanda izbraukumā Bratislavā divas reizes spēkosies ar Slovākijas valstsvienību.

Nākamā gada 8.februārī Latvijas izlase aizvadīs koptreniņu uz ledus, bet jau dienu vēlāk Frankfurtē aizvadīs pārbaudes spēli ar Vācijas valstsvienību. Savukārt 10.februārī Latvijas komanda izlidos uz Kanādas pilsētu Vankūveru, lai jau trešo reizi pēc kārtas piedalītos ziemas olimpiskajās spēlēs.

Olimpisko spēļu hokeja turnīra priekšsacīkstēs Latvijas izlase spēlēs B grupā kopā ar Krievijas, Čehijas un Slovākijas valstsvienībām. Pirmajā mačā 16.februārī Latvijas pretinieki būs divkārtējie pasaules čempioni krievi.

Latvijas U-20 valstsvienība, gatavojoties pasaules čempionātam A divīzijā, kas decembra beigās sāksies Kanādā, 6. un 7.novembrī Rīgā aizvadīs divas pārbaudes spēles ar Polijas U-20 komandu.

Savukārt pārbaudes mači ar Krievijas U-20 izlasi 21.decembrī un ar Austrijas U-20 izlasi 23.decembrī notiks jau Kanādā.

Savukārt Latvijas U-18 izlase, kas arī spēlēs pasaules čempionātā A divīzijā, gatavojoties šim turnīram decembrī aizvadīs trīs pārbaudes spēles ar Baltkrieviju, bet februārī U-18 valstsvienība piedalīsies kādā hokeja turnīrā Austrijā, kur spēlēs Austrijas, Francijas un Itālijas komandas. Tāpat LHF turpina sarunas arī par iespējamo pārbaudes spēli ar Kanādas izlasi.

Pasaules U-18 čempionāts A divīzijā no 2010.gada 13. līdz 23.aprīlim notiks Baltkrievijā.

LHF valde pirmdien atzina, ka LHF finansiālā situācija ir sarežģīta, kā arī ir mazinājies sponsoru atbalsts, līdz ar to valdi māc bažas par kvalitatīvu hokeja aktivitāšu organizēšanu un augsta līmeņa rezultātu noturēšanu nākotnē.

Savukārt Latvijas atklātā čempionātā ietvaros LHF valde nolēma atbalstīt komandu ceļa izdevumu segšanu līdz Lietuvas pilsētai Elektrēniem, kur vietējais klubs "Enerģija" uzņem Latvijas hokeja klubus.

Pievieno komentāru

Sports