Latvijas hokeja izlase pēc pirmās trešdaļas zaudē Krievijas valstsvienībai 2

Latvijas hokeja izlase pēdējā, trešajā mačā pasaules čempionāta otrā posma apakšgrupu turnīrā Latvijas izlase pēc pirmās trešdaļas ar rezultātu 0:1 zaudē Krievijas valstsvienībai.

Spēles rezultātu 12.minūtē, spēlējot vairākumā, atklāja Antons Kurjanovs.

Spēli aktīvi sāka pagājušā gada pasaules čempionvienība Krievija un pirmajās divās minūtēs pa Edgara Masaļska sargātajiem vārtiem tā izdarīja četrus metienus. Arī turpinājumā krievi uzbruka daudz aktīvāk, bet lēnām arvien sekmīgākus uzbrukumus sāka veidot arī Latvijas valstsvienība un septītajā minūtē bīstamu pretuzbrukumu izveidoja maiņa Herberts Vasiļjevs, Guntis Galviņš un Aleksandrs Ņiživijs.

Savukārt nākamais uzbrukums jau kļuva par bīstamāko līdz tam brīdim - Miķelis Rēdlihs izdarīja tālu metienu, bet pie ripas viens pats vārtu priekšā nokļuva Lauris Dārziņš, kurš gan nespēja pārspēt Krievijas izlases vārtsargu Aleksandru Jerjomenko. Vēl divas minūtes vēlāk Jāņa Sprukta metiens trāpīja pa vārtu stabu un desmitajā minūtē metienu attiecība jau bija vienāda - 6:6.

Turpinājumā divu minūšu noraidījumu nopelnīja Latvijas izlases aizsargs Oļegs Sorokins. Pirmo mazākuma minūti Latvijas hokejisti aizsargājās sekmīgi, tomēr turpinājumā krievi spēja izkombinēt vārtu guvumu - pēc Sergeja Mozjakina piespēles Kurjanovs varēja raidīt ripu tukšajā vārtu stūrī.
Krievijas izlase uz brīdi atkal pārņēma iniciatīvu, bet Latvija spēja izveidot divus bīstamus pretuzbrukumus - pirmajā no tiem tālā piespēle pie Herberta Vasiļjeva nenonāca, bet otrajā Sorokins precīzi piespēlēja Miķelim Rēdliham, kurš nonāca viens pret Jerjomenko, tomēr pēc viņa metiena starp kājsargiem ripa aiz vārtu līnijas nenokļuva. Turpinājumā Latvijas izlase turpināja veidot bīstamus momentus, bet tos pārtrauca vēl viens divu minūšu noraidījums, ko Georgijs Pujacs saņēma par spēles laika vilcināšanu. Šoreiz atkal pirmo minūti Latvijas hokejisti sekmīgi aizsargājās, neļaujot pretiniekiem nostāties zonā, bet otrajā krievi vērpa bīstamas kombinācijas, kas gan šoreiz līdz vārtu guvumam nenoveda un pirmā trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 0:1.

Spēle pašlaik norisinās "PostFinance" arēnā Bernē, un to tiešraidē iespējams vērot kanālā "TV3".

Pievieno komentāru

Komentāri 2

madamLiepkoks

urāā! vienu iesita! 1:4 nu jau mazliet labāk paliek...

pirms 12 gadiem, 2009.05.03 22:32

Sports