Latvijas hokeja izlase pēc otrās trešdaļas zaudē Krievijas valstsvienībai 6

Latvijas hokeja izlase pēdējā, trešajā mačā pasaules čempionāta otrā posma apakšgrupu turnīrā pēc otrās trešdaļas ar rezultātu 1:4 zaudē Krievijas valstsvienībai.

Spēles rezultātu 12.minūtē, spēlējot vairākumā, atklāja Antons Kurjanovs, otrās trešdaļas sākumā Aleksejs Tereščenko panāca 2:0, bet vēl divas minūtes vēlāk vairākumā precīzi meta Oļegs Tverdovskis, bet vēl pēc nepilnas minūtes Kurjanovs panāca 4:0.

Pirmos vārtus Latvijas izlase atguva otrās trešdaļas 16.minūtē, kad, spēlējot vairākumā, Gunta Galviņa metiena ripas lidojuma virzienu pielaboja Herberts Vasiļjevs.

Spēle pašlaik norisinās "PostFinance" arēnā Bernē, un to tiešraidē iespējams vērot kanālā "TV3".

Komentāri 6

uldins

komentētājam taisnība, jāiet uz vārtiem, žēl, ka tik maz vairs jāspēlē.. minūte un 43 :)

pirms 11 gadiem, 2009.05.03 23:21

uldins

ja Šveice mums derīgi ar ASV nospēlēs :)

pirms 11 gadiem, 2009.05.03 23:20

K.

sveiki, kolēģi! :)) Es taču teicu = nevajadzēja tā saslavēt tos mūsu mūrus. Bet nekas! Nākamo uzvarēsim.. ja rīt pareizi šveice ar zviedriem nospēlēs.

pirms 11 gadiem, 2009.05.03 23:18