Latvijas hokeja izlase pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā pēc pirmās trešdaļas cīnās neizšķirti ar Kanādas valstsvienību 2

Latvijas hokeja izlase šodien pasaules čempionāta ceturtdaļfināla spēlē pēc pirmās trešdaļas cīnās neizšķirti 0:0 ar Kanādas valstsvienību.

Latvijas izlase mača pirmo trešdaļu uzsāka aktīvi, cenšoties veidot bīstamus uzbrukumus un pie jebkuras iespējas izdarīt metienus pa pretinieku vārtiem. Tomēr trešajā minūtē Georgijs Pujacs pārkāpa notiekumus, un latviešiem divas minūtes bija jāspēlē skaitliskajā mazākumā, kuru, pateicoties vārtsarga Edgara Masaļska stabilajai spēlei, izdevās izturēt.

Trešdaļas turpinājumā ripu nedaudz vairāk kontrolēja Latvijas hokejisti, taču vārtu guvumam tuvāk bija kanādieši, kuri atbildēja ar ātriem un bīstamiem pretuzbrukumiem. 13.minūtē pretinieka mestā ripa neveiksmīgi trāpīja Masaļskim pa ķiveres apakšu, bet viņš spēja turpināt spēli. Pirmās trešdaļas beigās iniciatīvu pārņēma Kanādas valstsvienība, iespiežot latviešus savā aizsardzības zonā, taču bez kļūdām turpināja spēlēt Masaļskis, un trešdaļa beidzās ar neizšķirtu rezultātu 0:0.

Spēle pašlaik norisinās "PostFinance" arēnā Bernē, un to tiešraidē iespējams vērot kanālā "TV3".

Latvijas izlasei šajā mačā jāiztiek bez pirmās maiņas uzbrucēja Mārtiņa Karsuma, kurš joprojām nav pilnībā atguvies no iepriekšējā mačā ar Krieviju gūtās cirkšņa traumas un, neesot gatavam par 100 procentiem, šādā spēlē nav vērts piedalīties.

Pirmajā maiņā kopā ar Jāni Spruktu un Ģirtu Ankipānu spēlē Lauris Dārziņš, bet trešajā maiņā ar Miķeli Rēdlihu un Armandu Bērziņu spēlē Guntis Džeriņš.

Tāpat mačā nespēlē uzbrucējs Roberts Jekimovs, bet aizsargs Oskars Bārtulis mačā ir ceturtās maiņas uzbrucējs kopā ar Aigaru Ciprusu un Alekseju Širokovu.

Otrajā ceturtdaļfināla spēlē ceturtdien plkst.21.15 spēkiem mērosies Zviedrijas un Čehijas izlases.