Latvijas hokeja izlase olimpisko turnīru sāk ar cīņu pret Šveici

Latvijas hokeja izlase Soču olimpisko spēļu pirmajā apakšgrupas posma cīņā šodien tiekas ar pērnā pasaules čempionāta sudraba medaļu ieguvēju Šveici.

C apakšgrupas pirmās kārtas mačs sāksies plkst.19 pēc Latvijas laika. Cīņu tiešraidē translēs kanālā "Viasat Sport Baltic" (VSB) un virszemes bezmaksas kanālā "Re:TV".

Šajā pašā laikā savstarpējo maču aizvadīs arī pārējās divas C grupas komandas Čehija un Zviedrija.

Sagaidāms, ka ārpus Latvijas izlases sastāva šajā mačā paliks uzbrucēji Koba Jass un Armands Bērziņš, bet cīņai tiks pieteikti astoņi aizsargi. Tāpat vēl nav zināms, kurš atklāšanas mačā sargās izlases vārtus.

Latvijas un Šveices izlases olimpiskajās spēlēs tiekas pirmo reizi, bet desmit tikšanās reizēs pasaules čempionātos pārāki astoņas reizes pamatlaikā bijuši šveicieši, gūstot 43 vārtus un ielaižot vien 16. Abas izlases pašlaik vada Kanādā dzimuši treneri.

Turpinājumā piektdien Latvijas izlase tiksies ar Čehiju, bet sestdien gaidāms mačs pret Zviedriju.

Turnīrā kopumā 12 izlases sadalītas trīs grupās, pa četrām komandām katrā, kas aizvadīs viena apļa turnīru. Pēc tā rezultātiem izlases tiks sarindotas no pirmās līdz 12.labākajai, četrām vadošajām vienībām nopelnot automātisku vietu ceturtdaļfinālā. Pārējās astoņas komandas tiksies četros "play-off" kārtas pāros, noskaidrojot pārējās četras ceturtdaļfināla dalībnieces.

"Play-off" kārtas mači notiks 18.februārī, dienu vēlāk paredzēti ceturtdaļfināli, pusfināli būs 21.februārī, bet cīņas par medaļām notiks 22. un 23.februārī.

Pievieno komentāru

Sports