Latvijas hokeja izlase no pasaules čempionāta atgriezīsies sestdien

Latvijas hokeja izlase no pasaules čempionāta atgriezīsies sestdien, 9.maijā, aģentūru LETA informēja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses sekretāre Vita Ļebedeva.

Latvijas izlase ieradīsies lidostā "Rīga" ar reisu no Cīrihes plkst.17.05.

Kā ziņots, pasaules hokeja čempionāta ceturtdaļfināla spēlē ceturtdien Latvijas izlase ar rezultātu 2:4 zaudēja Kanādas valstsvienībai, čempionāta noslēgumā ieņemot septīto vietu.

Latvijas izlases rindās par vērtīgāko spēlētāju šajā mačā tika atzīts Mārtiņš Cipulis.

Savukārt visā čempionātā kā labākie Latvijas valstsvienības spēlētāji tika nosaukti vārtsargs Edgars Masaļskis, aizsargs Kārlis Skrastiņš un uzbrucējs Aleksandrs Ņiživijs.

Pasaules hokeja čempionāta ceturtdaļfinālā Latvijas izlase pēdējo reizi spēlēja 2004.gadā, kad ar rezultātu 1:4 piekāpās Zviedrijas valstsvienībai.

Līdz šim 24 pasaules čempionātos triumfējušas divas izlases - Kanāda un Krievija (ieskaitot PSRS panākumus). Savukārt 11 reizes par pasaules čempioniem kļuvuši čehu (ieskaitot Čehoslovākijas izlasi) hokejisti, bet astoņas reizes triumfējuši zviedri.