Latvijas hokeja čempionāta septītā finālspēle Liepājā tomēr notiks ar skatītājiem

Ja Latvijas hokeja čempionāta finālsērijā starp komandām "Liepājas metalurgs" un ASK/"Ogre" būs nepieciešama arī septītā spēle, kura notiks Liepājā, tad tajā tomēr varēs piedalīties skatītāji, aģentūrai LETA apstiprināja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Ēvalds Grabovskis.

Kā sarunā ar aģentūru LETA izteicās Grabovskis, LHF iepazinās ar kluba "Liepājas metalurgs" atsūtīto protesta vēstuli, pēc kuras satura izlasīšanas tika pieņemts lēmums, ka finālsērijas septītajā mačā Liepājā skatītāji tomēr varēs piedalīties.

Lai skatītāji tiešām varētu vērot spēli, LHF nepieciešams saņemt sporta kluba, halles un Valsts policijas garantijas vēstuli, ka mača laikā tiks nodrošināta maksimāla drošība. Šādu pašu garantijas vēstuli LHF saņēma arī Ogres gadījumā.

Kā zināms, finālsērijas sestā spēlē šovakar norisināsies Ogrē, Vidzemes ledus hallē, kur Ogres rajona Policijas pārvaldes (RPP) darbinieki strādās pastiprinātā režīmā.

Sērijā līdz četrām uzvarām ar rezultātu 3-2 šobrīd vadībā ir "Liepājas metalurgs".

Jau ziņots, ka finālsērijas pirmajā spēlē "Liepājas metalurgs" savā laukumā uzvarēja ar rezultātu 3:2, otrajā mačā liepājnieki bija pārāki ar 3:1, sērijas trešajā spēlē svētdien ASK/"Ogre" savā laukumā uzvarēja ar 4:2, bet ceturtajā mačā ogrēnieši bija pārāki ar 2:1.

Visdramatiskāk izvērtās sērijas piektā spēle. Kaut arī tajā liepājnieki pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 10:4, tomēr spēle bija ļoti asa un ar daudziem kautiņiem. To iespaidā šosezon vairs spēlēt nevarēs ASK/"Ogre" uzbrucējs Mihails Kokļins, kuram piespriesta četru spēļu diskvalifikācija.

Tāpat, ja paliks spēkā šā brīža sodi, tad, ja finālsērija beigsies pēc sestās spēles, liepājnieku komandai tiks piemērots 300 latu liels naudas sods. Ar to neapmierinātību izteica abu klubu vadības - ASK/"Ogre" uzskata, ka septītā spēle būtu jāaizvada neitrālā laukumā, bet "Liepājas metalurgs" uzsver, ka ASK/"Ogre" komandas galvenais treneris Leonīds Beresņevs pats sāka konfliktu ar skatītājiem, pēc kura viņam uz galvas tika uzliets alus.

Septītais mačs plānots 29.martā Liepājā.

Kā ziņots, "Liepājas metalurgs" pusfinālsērijā tikai ar 3-2 pārspēja Daugavpils "Latgale" hokejistus, savukārt ASK/"Ogre" ar 3-1 pieveica par favorītiem uzskatīto "Rīga 2000" komandu, kuras sastāvu bija pastiprinājuši deviņi spēlētāji no Rīgas "Dinamo".

Pievieno komentāru

Sports