Latvijas handbola izlase treniņspēlē pārspēj "SynotTip" handbola virslīgas klubu izlasi

Latvijas vīriešu handbola izlase, gatavojoties janvārī gaidāmajām 2022.gada Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas turnīra spēlēm, sestdien treniņspēlē pārspēja "SynotTip" handbola virslīgas klubu izlasi, vēsta Latvijas Handbola federācija (LHF).

Latvijas izlase uzvarēja ar 40:24 (18:13), vēsta LETA.

Rezultatīvākie spēlētāji Latvijas izlases rindās bija Ričards Jablonskis un Endijs Kušners ar sešiem gūtiem vārtiem. Pa pieciem vārtiem Dmitrijam Petuhovam un Artūram Kļaviņam, trīs vārti Ņikitam Pančenko, Mārim Veršakovam, Rihardam Lejam un Nilam Miķelsonam, divus vārtus guva Nils Kreicbergs un Romāns Borodkins, bet pa vienam precīzam metienam realizēja Mārtiņš Stepuļenoks-Stukanovs un Antons Šuleiko.

Virslīgas klubu izlases sastāvā rezultatīvākais ar astoņiem vārtiem bija Igors Ignatjevs, kuram ar gūtiem četriem vārtiem sekoja Aleksandrs Pacikaļiks. Toms Lielais guva trīs vārtus, Renāts Hovratovičs, Arvis Laganovskis un Kristers Plūme izdarīja pa diviem rezultatīviem metieniem, bet Oskars Pāvils un Jevgeņijs Makins guva pa vieniem vārtiem.

"SynotTip" handbola virslīgas klubu izlasē spēlēja Latvijas B izlases handbolisti kopā ar virslīgā spēlējošiem leģionāriem.

Jau ziņots, ka vēl decembra beigās Latvijas handbola izlase bija plānojusi janvārī aizvadīt pārbaudes spēles turnīrā "Rīgas domes kauss", uz kuru bija aicinātas Lietuvas, Igaunijas un Somijas izlases, tomēr Covid-19 izplatības dēļ šīs izlases decembra beigās atteicās no dalības turnīrā.

Abu komandu spēlētāji šobrīd dzīvo tā sauktajā "burbulī", lai tiktu izslēgts inficēšanās risks ar Covid-19. Visi spēlētāji, kā arī oficiālās personas pirms ierašanās tika testētas un tikai pēc negatīva testa rezultāta saņemšanas varēja pievienoties treniņprocesam.

Svētdien abu komandu spēlētāji tiksies vēlreiz.

Valstsvienības vīri gatavošanos kvalifikācijas turnīram sāka pirmdien.

Dainis Krištopāns Latvijas izlasei pievienosies vien spēlē pret Itāliju, dodoties uz turieni taisnā ceļā no Francijas.

7.janvārī Latvijas izlase Eiropas meistarsacīkšu kvalifikācijas spēlē viesos tiksies ar Itāliju, bet trīs dienas vēlāk itāļi dosies uz Valmieru.

Latvijas izlases kandidātu saraksts:

Raitis Puriņš, Artūrs Kuģis, Rihards Leja, Kristiāns Ingus Jonuška, Māris Veršakovs, Nils Aivis Miķelsons, Endijs Kušners, Artūrs Kļaviņš, Ņikita Pančenko, Ričards Jablonskis, Antons Šuleiko, Dmitrijs Petuhovs, Uvis Strazdiņš, Ingars Dude, Romāns Borodkins, Kristers Ozols, Nils Kreicbergs, Dainis Krištopāns.

Pievieno komentāru

Sports